Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítanátok a párotokkal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal, ha mindenhonnan késne? Van amikor 2 órát is késett

Figyelt kérdés
Mindig arra fogja, hogy ADHDs, nem érzékeli az időt. A telefonját lezárja, hogy ne telefonozással töltse idejét, de úgyis késik. 29 éves nő
ma 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is szól, meg fontos eseményekről is késik és ez állandó gond, nem mondjuk 2-3 havonta egyszer előfordul, akkor igen.
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Néhányszor előfordulhat, bárkivel megtörténhet, hogy figyelmetlen és benéz valamit, de ha ez állandó jellegű és fontos dolgoknál is előfordul, akkor nem tudnám elfogadni és szakítanék. Nekem ez azt jelentené, hogy megbízhatatlan és nem tiszteli az időmet, vagyis engem se.
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ugyanis ilyen ember alapból nem volna a párom. Aki nem tiszteli az időmet, az nem tisztel engem.
ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleve össze sem jönnék ilyen emberrel. A guta ütne meg, hogy nem lehet rá számítani.
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Össze se jönnék vele. Az egy dolog hogy vannak nótorikus késők, de 2 óra késés baromi sok, másrészről a reakciója sem elfogadható. Azaz esze ágában sincs megváltozni, hanem ráfogja valamire - azaz ex catedra kijelentette hogy márpedig ő nem változik és kész.
ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy nem jó ötlet a családalapítás egy ilyen rendezetlen emberrel. Igen, az ADHD tényleg meg tudja nehezíteni az ember mindennapjait. De ez a diagnózis nem egy védőpajzs, amivel elháríthatok minden felelősséget. Épp ellenkezőleg. Egy jelzés, hogy nekem extrán kell dolgoznom, nekem plusz erőfeszítéseket kell tennem ahhoz, hogy normális életet tudjak élni.

Oké, a párod nem érzékeli az időt. Kellemetlen. De ki lehet számolni, mikor kell elindulni valahová. Igen, előre meg kell tervezni az egész napot, és figyelni kell, hogy ne vállalja túl magát. Gondolkodni kell hozzá. Utána meg egész nap koncentrálni kell, hogy tartsa az ütemtervet. Nehéz. Fárasztó. Sok önfegyelem kell hozzá, hogy ne kalandozzon el a figyelme máshová és ne màst csináljon, mint amit eltervezett. Újra és újra le kell csendesíteni az össze-vissza cikázó gondolatokat.

Te hogy látod Kérdező, a párod dolgozik magán? Fejlődik, kialakítja a saját kis túlélési stratégiáit? Vagy hátradől, hogy ő ADHD-s?

ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lady Beth ***** válasza:

Ha ADHDs valóban nem érzékelheti az időt...


...Viszont ez semmire sem kifogás. Kérjen segítséget ha folyamatos késő.

ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!