Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem vicces az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem vicces az amikor a csaj játsza a nagy szerelmest aztán meg pár hónap és szakítanak?

Figyelt kérdés

Szerintem annyira vicces ez főleg ilyen 20 feletti csajoknál akiknek volt már kapcsolatuk, mert egy 14 éves első kapcsolatos lányt megértek,de egy felnőtt lánytól ez vicces.

Rengeteg ilyet látok fb on, meg instán hogy mennyire szertik egymást, aztán fél-egy év múlva meg hirtelen eltűnnek a közös képek.

A legviccesebb meg az amikor elutasít egy fiút bunkón mert hát neki van barátja aztán amikor egyedül lesz visszakozik ahoz a fiúhoz akit korábban flegmán elküldött.


2022. szept. 11. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem vicces. Még 30 és 40 évesen is hirtelen szerelmes tud lenni az ember. Aztán nem biztos, hogy örökké tart. De attól még nagyon jó szerelmesnek lenni. Te viszont szánalmas és irigy vagy. Inkább legyen valaki gyakran szerelmes, mint ilyen rosszndulatú és savanyú, mint te.
2022. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a vicc? Soha, semmilyen kapcsolatnak nem tudhatod, hogy mikor, hogy van a vége.

"A legviccesebb meg az amikor elutasít egy fiút bunkón mert hát neki van barátja aztán amikor egyedül lesz visszakozik ahoz a fiúhoz akit korábban flegmán elküldött." Na ilyen helyzetben nyilván nem voltál, de nem is leszel, ez minden lúzer vágyálma!

2022. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Ma általában majdnem minden kapcsi szakítással zárul, így hótmindegy.
2022. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ebben a vicces? Nyilván nem így tervezte az elején, csak valamiért így alakult.


Te vagy talán a visszautasított fiú és most kárörvendsz?

2022. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem se vicces, inkább szánalmas. Amikor néhányan állandóan posztolgatnak a Nagy Szerelemről, - de ugy 2 havonta mással. És ilyet láttam már a negyvenes korosztályban is...
2022. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vicces, ha az ember szerelmes, és végül mégsem jön össze a kapcsolat. Szar érzés, hogy nem működött. Tudom milyen, és másoknak sem kívánom ezt. Sosem voltam kárörvendő.

Mondom ezt úgy, hogy én is átéltem, de aztán később megtaláltam a másik felem, és vele működik minden téren hosszabb távon is.

Így sem találom viccesnek, ha mások csalódnak.:( Inkább szomorú, és remèlem, hogy egyszer ők is megtaláljàk életük társàt, mert annál nagyobb boldogsàg nincs az életben.

2022. szept. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

26 éves vagyok. Nagyon szerelmes lettem egy srácba, lila köd volt, madarat lehetett velem fogatni. Majd a 3. hónapban kiderült, hogy más nőt is szédített mellettem, azonnal szakítottam vele.


Ebből mit láthatott egy kívülálló? Szerelmes vagyok elég látványosan, pár hónap múlva meg hirtelen vége. Én nagyon sokat szenvedtem miatta, nagyon nem gondolom viccesnek.

2022. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!