Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítanátok, ha képbe kerülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, ha képbe kerülne valaki más?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, 26/26 évesek vagyunk.

Úgyérzem kimaradt valami az életemből, de ettől még nagyon szeretem a párom.

Mostanában sokat szemezgetek egy lánnyal az utcán, azon gondolkozom, hogy megszólítom, de persze ezt nem teszem meg.

Nem tudom mi ez, elmúlik? Vagy én is hulladék lennék? Valaki tudna adni valami tanácsot? Köszönöm.

Fiú vagyok


2022. nov. 3. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
26 vagy.mit vársz, hogy 80 éves korodig azzal leszel akivel most?
2022. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerűen elmúlt a szerelem. Lépj tovább!
2022. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Öreg rókaként annyit mondok, hogy bedaráltál már 6 évet a legszebb éveidből, ne folytasd. Ráérsz 30 után is komoly kapcsolatot keresni. Fontosabb most minél többet tapasztalni, hogy tudd ki is az igazán hozzád illő fél.
2022. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem alapvetően nem lenne gond azzal, ha a párodon kívül más not is vonzónak találsz.

Viszont az a baj, hogy korán jottetek össze, valószínűleg egyikőtöknek sem volt előtte komoly kapcsolata, és ha neked hiányzik a komolytalan időszak, bánni fogod, hogy nem elted meg.

2022. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Az egér is megunja ugyan azt a lyukat és ezért ne ítéljétek el a fiúkat
2022. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Ehhez jobb onismeretre lenne szukseg, hogy egyaltalan tudd, hogy mi az amit szeretnel. Nem attol leszel hulladek, hogy mas erzeseid vannak, hanem attol, ha ezt ugy akarod megelni, hogy kozben masokat atversz. Tudd, hogy mit akarsz, es donts, hogy ezt hogyan akarod megvalositani.
2022. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!