Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha hiányzik,oldjam fel a tiltást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hiányzik,oldjam fel a tiltást?

Figyelt kérdés
Több módon keresett már,mert megszeretett viszont én úgy voltam vele az egész nem fog működni(nem részletezem most).Letiltottam,aztán irt máshonnan,de gondolom rá jött felesleges.Iszonyat hiányzik azóta,egy hete nem tudom mi van vele,és feloldanám,hogy tudja én is megszerettem,de a folytatás nem tudom mi lenne utána.Félek belekezdeni egy ilyen bonyolult kapcsolatba,mert vele az lenne,és a büszkeségem is vissza tart attól,hogy feloldjam,viszont nagyon fáj ez az egész,és csak azt akarnám megkérdezni tőle hogy jól van-e.
ma 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Miért kell tiltani valakit? Ezt magyarázza már el valakit. Akinek nem akarok úgy sem írok vagy nem lesz ismerős.
ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 retektorta ***** válasza:
100%
#1 Mert nem érti, hogy hagyjon békén. Neked még nem volt ilyen tapasztalatod, örülj neki.
ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem működik/ne a kapcsolat, akkor ne oldd fel, hagyd inkább békén! Nyilván sejted hogy lehet, felesleges belerúgni még jobban.
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: ő hazudott nekem,ami nem esett jól és nagyon haragudtam rá.Nyilván ez a letiltas egyrészt hirtelen felindulas másrészt meg folyamatosan írt és természetesen a harag volt itt a ludas.Nem lenne okos ötlet ha együtt lennénk,viszont az életembe szeretném tudni.Fura érzés ez,mert alig ismerem és soha senkinél nem fordult elő még hosszas ismerkedés után sem hogy megkedveljem egy puszta pillantásból.Próbálom kiverni a fejemből,de legszívesebben csak szavak nélkül megölelném.
ma 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Miben hazudott? Ha abban hogy házas akkor hagyd a fenébe.

Ha abban hogy vezérigazgató, miközben csak sima alkalmazott, akkor fontold meg, és kérdezd meg miért mondta

ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, érdemes feloldani a tiltást, viszont a jövőben többször ne bántsd!
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!