Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 40 évesen túltolom a szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen túltolom a szerelmet, érzéseket és párkapcsolati dolgokat?

Figyelt kérdés

így 40 fele és 1 házasság és 2 hosszú kapcsolat után, tudom mit szeretnék. pár hónapja összejöttem valakivel. minden annyira szuper. 2x találkozunk hetente, mertneki és nekem is van gyerekei és nehéz többször összehozni a találkát. minden 2. hétvégén itt van végig. hétköznap meg 1x jön vagy nagyon max 2x. de az ritkább. ha együtt vagyunk annyira jó minden. annyira érzem, hogy szeret, kíván, akar, imád, jól érzi magát velem, velünk. ezt többször is hangoztatja, hogy annyira jó velem. elfelejti a sok sz@rt amga körül és csak élvezi a társasgáom. segít nekem itthon, ha baj van azonnal ugrik és jön. tehát tényleg számíthatok rá. viszont, ha távol vagyunk egmyástól, mintha egy másik ember lenne. olyan érzéem van, mintha hidegen hagyná a dolog. pedig egy kapcsolatot akkor is kell ápolni, ha távol vagyunk egymástól. nagyon nehezen mutatja ki az érzéseit és ez nekem nagyon nehéz elfogadni, mert én viszont rengetegett beszélek az érzéseimről. minden ami bennem van, azt kiadom magamból. és a jót is, hogy mennyire szeretem, és mennyire ragaszkodom hozzá. a rosszt is, hogy nekem ez mennyire irritáló, hogy ő viszont nem ondja ki amit érezz. szokta mondani, hogy szeret, meg tényleg el is hiszem neki, mert olyankor őszinte, de ha távol vagyunk, semmi. este egy gyors telefonálás és ennyi. tudom hogy mit akarok, és tudom hogy ő mit akar, de egyszerüen nem tudja kiadni magából. ezt mondta is többször, hogy neki ez nem megy (vagy még nem megy). de nem is látom, hogy dolgozna ezen. sőt, mikor rá kérdezek, hogy ő hogy látja a jövönket, akkor azt mondja, nem gondolkozik rajta, mert nem hisz az örökön örökkében. tudom, időben még korai ilyesmin agyalni, de mint mondtam neki is 40 évesen nekem konkrét elképzeléseim vannak egy párkapcsolatról. nekem ha kapcsolatom van, akkor én mindent meg teszek azért,h ogy az müködjön. mert én viszont egy életre tervezek. az hogy idáig 10 évig sikerült a leghosszabb, az is engem igazol, hogy tényleg nem futó kalandok érdekelnek.

nem tudom az ilyen férfi egyszer rá jön magától, hogy érdemes "harcolni" vagy fogadjam el, hogy ő "ilyen" és semmi határozottság nincs benne e téren, vagy engedjem el? pedig ezen kivul minden klappol


tegnapelőtt 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Neki ez így a heti 2 alkalmas dolog teljesen elég. Ilyenekkel kár is erőltetni bármit.
tegnapelőtt 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem elég, jön amikor tud, de a munkája miatt nem tud többet jönni. ezt teljesen őszintén mondom, hogy ha tehetné jönne többet. most is szabadságon volt 1,5 hetet és velünk töltötte. de olyan munkája van ami sajnos nem teszi lehetővé, hogy együtt legyünk többet, ezért már másik munkát is keres, de mint tudjuk, mai világban ez se olyan könnyű
tegnapelőtt 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindent meg kell beszélni? Muszáj? Érezni kéne inkább. Leírtad, hogy sok a dolga, de veled van ha lehet. Ha el van fáradva, vannak tőled független problémái akkor miért traktáljon téged? Értem én, hogy a lelkizés fontos, de a tettek beszélnek még jobban. Ha neked nem elég amit nyújt akkor keress mást mert nem fog megváltozni, ő nem az a típus (ezek alapján) aki lelkizik.
tegnapelőtt 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

"mikor rá kérdezek, hogy ő hogy látja a jövönket, akkor azt mondja, nem gondolkozik rajta, mert nem hisz az örökön örökkében"


Inkább az a kérdés te "így 40 fele és 1 házasság és 2 hosszú kapcsolat után" miért hiszel benne.

tegnapelőtt 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Számomra ez messze van a kapcsolattól. Ez egy szeretői viszony. Nem te tolod túl, másra van szükségetek.
tegnapelőtt 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

40 évesen itt lenne az ideje belátni, hogy a férfiak alapvetően menekülnek az olyan nőktől, aki állandóan a nyakán akar lógni, mindig érzésekről beszélgetne.

Sok nőnek is zavaró az ilyen.

A kapcsolattartás egy dolog, de amit te képzelsz, azt férfitól megkapni soha nem fogod, mert a férfiakat ez untatja, nem érdekli.

El kéne foglalnod magad valamivel.

tegnapelőtt 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6!


Én se szeretek folyamatosan az érzésekről beszélni, vagy a jövőről pedig nő vagyok, a természetes folyamatok és olykor spontaneitás híve vagyok. Nincs értelme betervezni mindent előre, vagy jártatni a szánkat minden kis dologgal kapcsolatban. Én úgy hiszem, hogy akinek bizonyosságra van szüksége lépten-nyomon az inkább önmagával kapcsolatban bizonytalan csak a partnerére vetíti ki. Semmi se jó neki ingyenes lelkiszemétládát keresgél és elfelejt a jelenben élni. Szomorú, de hát ez van...

tegnapelőtt 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg szimplán arról van szó, hogy neki kellemes az összejàràs,de ennél komolyabban nem akar belebonyolódni.

Te pedig túl komolyan veszed.

tegnapelőtt 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!