Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az baj, hogy egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, hogy egyszerűen nem tudok olyan nőkkel együtt lenni akik felelőtlenek és ostobák?

Figyelt kérdés
22F

okt. 10. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem is kell. Te biztos szuperintelligens vagy.
okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam szuperintelligensnek, de nem vagyok felelőtlen! Sajnálom, hogy megbántottam a kisvilágodat.
okt. 10. 21:19
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Én sem tudok olyan férfiakkal együtt lenni, akik felelőtlenek és ostobák.
okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

Nekem nem baj.

Az ilyen nők alkalmasak szexkapcsolatra, nem az eszükért kell velük lenni.

okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Szabad párválasztás van. Mindenki azt vár el a másiktól, és azt keresi, ami számára is megfelelő. Vagy az alapján hoz kompromisszumos döntéseket.
okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
..... nem? mi szülte a kérdést?
okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, valószínűleg nem vagytok egy hullámhosszon.
okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. Valóban, nem vagyok hullámhosszon egy agyhalott, nem is tudok egy hullámhosszon lenni vele
okt. 10. 22:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj?
okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Én semmilyen buta emberrel nem tudok meglenni. Ezért mondtam fel minden korábbi munkahelyemen is. Most olyan közegben vagyok, ahol értelmes emberekkel vagyok, mindenki kos okos, diplomás, problémamegoldó, nyelveket beszélő...


Párt meg nyilván olyat választok, aki megfelel nekem nem csak külsőre, hanem belsőre is, és ebbe többek közt beletartozik az is, hogy igen, legyen hasonló intellektuális szinten, mint én. Nem tudnék se atomfizikáról, se műkörmökről beszélgetni, szóval na, valahol a kettő között,

okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!