Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem szeretett belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretett belém egyik pasim se?

Figyelt kérdés

2 barátom volt egyik 3,5 évig másik 2 évig. Szépen indult a kapcsolat de éreztem hogy nem szerelmesek belém, nem figyelnek úgy odarám és nem is lelkesek irányomba, mikor rákerdeztem nem is tagadták. Szerintetek mi lehet az oka? Én úgyérzem úgyviselkedtem ahogy kell, törődtem velük, nem káromkodom és 1 tök átlagos csajszi vagyok

Igazából kapósnak sem mondanám magam. Eléggé elment a kedvem hogy még 1 x pasim legyen.



tegnap 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Te beléjük szerettél egyáltalán?
tegnap 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Hahó, látom csak papucsot keresel
tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nem a megfelelővel voltál kapcsolatban.Arra viszont nincs és nem is lesz garancia, hogy mindenkinek sikerül a megfelelőre rá találni.50 év alatt volt pár kapcsolatom, 1x férjhez is mentem, de vissza gondolva csak 1 ember részéről éreztem, hogy szeretett, de a piát még ő is jobban szerette nálam is.Emiatt kénytelen voltam én szakítani.A többi csak elvolt velem x ideig, amíg nem jött nekik más.10 éve egyedül vagyok, mert kiábrándultam az egészből.
ma 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ronda vagy?
ma 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem e megfelelőt ismerted meg ennyi.


Csak nálad sokáig tartott míg ez leesett.

ma 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!