Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az miért van, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a nőknek csak a szőke herceg kell, fehér lovon?

Figyelt kérdés

Tehát egy nőnek nem szempont az, ha intelligens, művelt, okos, illetve humoros vagy. A lényeg az, hogy legyél magas, izmos, jóképú, sármos férfi. Ha emellett vagy intelligens az már oly lényegtelen, hiszen nem azért van veled. De az sem baj ha Pumped Gabo értelmi színvonalát közelíted, ha olyan jóképű pali vagy, mint ő.


Miért van ez manapság?



tegnap 02:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
71%
Nekem jó a barna is pej lovon 🤣.
tegnap 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
52%
#8 Ezt hiszik, mert ezt tapasztalták. Én is. Ha a párod "nem egy tipikus jópasi", de számodra mégis vonzó (mint #7 számára az övé), és jó vele a szex meg minden más is, az úgy nagyon szerencsés. Sok nőnek meg az a valósága, hogy lehet a "jó emberrel" kémia és vonzalom nélkül, langyi maszatolós szexszel vagy fordítva. A kettő együtt ritkán jön össze. Akkor melyikről mondj le és élj együtt ezzel a lemondással? Vagy ultimate megoldás: maradj egyedül, és próbáld még 50 évesen is megtalálni a "kettő az egyben"-t. Vagy már ne is próbáld, ott a kiskutya, kiscica, kert, egyéb hobbik.
tegnap 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

#22: 8-as vagyok, baromi ritka, hogy passzoljanak a dolgok, nekem 30 éves koromra, egy tönkrement házasság után adatott meg a dolog, hogy megtapasztaljam.

Valójában arra is rájöttem az évek során, hogy az emberek java részének fogalma sincs, mire van igazán szüksége. Nekem évek kellettek, hogy rájöjjek. Amíg nem voltam vele tisztában, addig a sz*r is jó volt, hátha jobb lesz.

tegnap 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
52%

#23 Egyetértek. Baromi ritka, ezért baromi nagy szerencse kell hozzá. Még akkor is, ha tudja az ember, mire van igazán szüksége, mitől jó neki és általánosságban is egy kapcsolat.

A #7-es hiába beszél a barátnőivel, ha nekik nincs szerencséjük... Meg lebecsüli a kémiát - hát nekem volt olyan, hogy nagyon rendben volt a férfi, illett is hozzám, de kémia nulla, nem vonzott a saját természetes illata, íze, nem passzoltunk hormonálisan. Alapvetően sem mozgatott meg, nem keltette fel az érdeklődésemet, semmi "tűz", "őrület" nem volt benne - ez egy nagy hátulütője a magasztalt stabilitásnak, az a legtöbbször bizony szimpla unalmasság formájában nyilvánul meg. Gyötrelem így szexelni. Csak én is elhittem, hogy nem szabad túl nagy jelentőséget tulajdonítani ennek. Vagy hogy az a fontos, hogy jó ember meg minden más téren összeillünk, úgyhogy kell ennek esélyt adni. Én azóta is egyedül vagyok, és már nem 30 évesen... Mert nekem nem jön a "kettő az egyben". Így meg kitehetem a polcra a barátnői bölcsességeket vagy azokat, amiket szakemberektől olvastam és hallottam. És nagyon bosszant, amikor ilyenekkel jönnek, hogy mi számít, meg mi nem... MINDEN számít, és nem telhetetlenség, ha nem akarod, hogy lényeges dolgok hiányozzanak.

tegnap 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
#9 Én nem vagyok jóképű, attól jó messze állok, viszont átlag feletti intelligenciával rendelkezem, akik ismernek, azok régen tudják.
tegnap 11:33
 26/29 A kérdező kommentje:
#13 Azt a tényt én kifejezetten üdvözlöm, hogy nem vagyok vonzó, mivel így nincsen más választásom, automatikusan ki kell szűrnőm azokat a hölgyeket, akik lelkileg nem érnek semmit.
tegnap 11:37
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem azt irtam, hogy okoskodo legyen, hanem okos.

Nem hiszem magam okosabbnak a paromnal, ezert a parom. De igenis van, akinel okosabb vagyok es egy magamhoz kepest buta emberre nem tudok felnezni. Ez ugyanolyan kriterium, mint a vonzo kulso. Ha nem ertelmes, mirol beszelgetunk majd ? Ot nem erdekli az en mondandom, engem meg az ove. A parkapcsolat amugy is legnagyobb reszt beszelgetesbol es nem dugasbol all, ugyhogy nagyon is szamit az intelligencia.

tegnap 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Nem becsultem le a kemiat, de szerintem gaz, ha valaki nem tud legalabb annyira az eszevel is gondolkodni egy kapcsolatban, mint az osztoneivel. Ha valaki nem illik hozza, nem egyeznek a tervek, a masik rosszul banik vele, valoban megeri a kemia miatt a kapcsolatban maradni? Nem hiszem.

En 17 eves korom ota tudtam, milyen partnert keresek, de tanulnom kellett meg. 22 evesen sikerult olyan part talalnom, amilyenre mindig is vagytam, es azota evek ota boldogan elunk. Sem a kemiarol sem a belso ertekekrol nem kellett lemondanom. De ehhez hatalmas merteku onreflexio kellett, amire nagyon keves ember kepes. Ezert van ennyi szr kapcsolat.

tegnap 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

26!

Mi van???😁😁😁

tegnap 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!