Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az miért van, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a nőknek csak a szőke herceg kell, fehér lovon?

Figyelt kérdés

Tehát egy nőnek nem szempont az, ha intelligens, művelt, okos, illetve humoros vagy. A lényeg az, hogy legyél magas, izmos, jóképú, sármos férfi. Ha emellett vagy intelligens az már oly lényegtelen, hiszen nem azért van veled. De az sem baj ha Pumped Gabo értelmi színvonalát közelíted, ha olyan jóképű pali vagy, mint ő.


Miért van ez manapság?



tegnap 02:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Megint az értelmetlen általánosítás...
tegnap 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Uncsi.
tegnap 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos ez a durva szelektálás, és külső értékek szemléletén alapuló párválogatás az unalmas.
tegnap 03:42
 4/29 anonim ***** válasza:
58%
Az a nem kellemes élmény, hogy a pasas dönt. Ráadásul úgy, hogy kilép a kapcsolatból kénye kedve szerint amikor mással édeleg. Nem nagyon kell ilyen férfi senkinek. Kösz! Jó voltál.
tegnap 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%

Engem nem érdekel, ki mi alapján választ párt és hogy boldog vagy boldogtalan e a kapcsolatában. Látom magam körül, hogy semmit nem ér a párkapcsolatok többsége. Boldogtalanság és megalkuvás az egész, csak hogy ne kelljen egyedül lenni. 28 éves koromra, egy gyerekkel jutottam el oda, hogy tényleg jól érzem magamat valaki mellett, nem csak stresszelés és szomorúság az egész.

Röviden: nem tudom sajnálni az olyan embereket, akik saját maguk miatt boldogtalanok és kiégettek.

tegnap 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Az emberek egyébként elhiszik, hogy aki beindítja őket, akivel van kémia, az már szerelem. A rózsaszín köd, ami szinte azonnal elvakítja őket, az csak nemi vágyon alapul. Hamar elmúlik.

Jártam én is úgy, hogy valakivel baromi jó volt a szex, már a puszta látványa teljesen beindított, de lelkileg nagyon nem passzoltunk, csak bántottuk egymást. Szerencsére azóta megtapasztaltam, mi is az igazi szerelem.

tegnap 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
En nem ilyen helyzetben vagyok (az en parom intelligens, vicces es szamomra vonzo is, tehat minimum ketto az egyben), de en meg azt latom, hogy a baratnoim olyan palikkal vannak egyutt, akik se nem ertemesek, se nem vonzoak, de valahogy van veluk kemia, labilis erzelmileg a kapcsolat, a fent es lent miatt pedig bele vannak ragadva. Ez van sajnos, keves az erzelmileg kiegyensulyozott ember, mindenki csak azt tolja, hogy ha kemia van, akkor minden van. Ugyhogy nem lepodom meg majd rajta, amikor evtizedek utan ki boldogan elunk majd, a baratnoim meg majd szivnak folyamatosan a pasikkal, pedig annyiszor beszeltem mar veluk errol…:(
tegnap 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
#7 a párom nem egy tipikus jópasi, az én barátnőim azt hiszik, hogy emiatt nekünk nem is jó vele az ágyban. Azt hiszik, hogy vagy lelkileg vagy testileg jó egy kapcsolat, a kettő együtt nem létezik. Sajnálom őket egyébként.
tegnap 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
Faludy Györgynek ugyanúgy sikere volt csajozásban mint Pumped Gabonak, sőt... A probléma az lehet hogy te nem vagy se jóképű, se különösebben intelligens, vagy érdekes.
tegnap 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%
Nem unjátok mindennap feltenni az általánosító, sírós kérdéseiteket? "Csak a jóképű, magas, sportos, nagyfarkú, 3 diplomás, házzal és autóval rendelkező, havi minimum 1 misit kereső pasik kellenek a nőknek? Hiába vagyok kedves, rendes, blabla, nem kellek senkinek!" Igen, senkinek, akiknél eddig próbálkoztál! Lehet, nálad is túl magasan van a léc, csak hát azt te se vallod be! Egyébként egy egyfolytában nyavalygó pasi visszataszító!
tegnap 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!