Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az miért van, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a nőknek csak a szőke herceg kell, fehér lovon?

Figyelt kérdés

Tehát egy nőnek nem szempont az, ha intelligens, művelt, okos, illetve humoros vagy. A lényeg az, hogy legyél magas, izmos, jóképú, sármos férfi. Ha emellett vagy intelligens az már oly lényegtelen, hiszen nem azért van veled. De az sem baj ha Pumped Gabo értelmi színvonalát közelíted, ha olyan jóképű pali vagy, mint ő.


Miért van ez manapság?



tegnap 02:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem a külsőt nézik.

Lehet helyes is meg okos is ha mondjuk nem képes hosszútávon megmaradni egy kapcsolatban vagy esetleg elköteleződési problémái vannak.

De természetesen ha valaki jóképű akkor azt hamarabb észrevesszük.

Bár engem ért már óriási csalódás magas, jóképű, diplomás pali miatt is.

Konkrétan én udvaroltam neki, ő meg betakarózott azzal hogy neki sajnos nincs szerencséje a pénzügyekben. Erre hivatkozva egyszer sem hívott meg semmire.

A szüleiről pedig nem szakadt le mert ők tartották el.

Jóképű, magas, diplomás, mégis életképtelen.

Minden adott volt neki egy sikeres élethez.

De még egy 10 évvel fiatalabb csinos nő sem tudott neki megfelelni, mivel neki eltartó kellett volna.

Annyi hitele volt a semmire hogy havi 60 ezer forintból tengődött és az apja főztjén élt.

Persze hogy nem akart velem összeköltözni hiszen én nem tudtam volna eltartani őt.

Addig húzta az időt meg ígérgetett hogy szakítottam vele. Nekem nem kell egy selyemfiú.

A férjem viszont ízig vérig férfi, mellette biztonságban érzem magam és azt is tudom hogy az életét is kockára tenné értem ha úgy hozná az élet, a másik meg legfeljebb elmenekült volna hogy mentse a saját bőrét.

Ráadásul a férjemnek nagy a szerszáma, a legnagyobb amivel valaha találkoztam!

tegnap 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
86%
Az az információ a végére 11# nagyon kellett. Ejha!
tegnap 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%
Most akkor az a baj, hogy egyik kritériumnak se tudsz megfelelni (intelligens, művelt, okos, humoros), de cserébe még vonzó se vagy?🤭
tegnap 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%

Mert a test vonz, a belső megtart. Ennyi. Nem atomfizika.


És neked miért nem kell a duci könyvtáros Annácska, pedig tök okos, aranyos és jól főz??? Na ugye...

tegnap 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
32%

Persze hogy kellett.

Nem a legkisebb fszút választottam férjemnek.

Tudod miért?

Mert a szex mind2 félnek kell hogy jó legyen.

Nem az őskorban vagyunk hogy a nők kielégülése nem számít.

tegnap 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
30%

Értem. 14# téged is és 15# a te szavaid is értem.

Jól csináljátok. Kapásból lekezeltek olyanokat akik nem megfeleőn kinézettel rendelkezik. Jó legyen így!

tegnap 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem kellet csúnya pali mert nem szexelnék vele , undorodnék tőle.
tegnap 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sem kell csúnya, de itt a tudásáról és a honnan tartozásáról ír, hogy baj vagy nem baj.
tegnap 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%
A “tudas” igenis szamit. Nekem nem kellene olyan par, akivel nem vagyunk egy szellemi szinvonalon, akivel nem tudok mirol beszelni, mert annyira tuflak.
tegnap 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
25%
Hàt igen. Így kell ezt csinálni. Az én kapcsolatomnak is ezért van vége, mert egy magába forduló, sokkal okosabbnak hiszi magát emberrel nem tud mit kezdeni a másik fél.
tegnap 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!