Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ha felhívna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha felhívna a "gyerekkori" szerelmetek és azt mondaná, hogy évek óta hiányzol neki és nem bírja tovább?

Figyelt kérdés

A "gyerekkori" most azt jelenti, hogy 14-18ig voltunk együtt, de nem folyamatosan. Arra jutlttunk, hogy hiába is szeretjük egymást, nem azon a szakaszán vagyunk az életünknek, amikor ez működhet, így inkább kipróbáljuk magunkat a nagyvilágban és meglátjuk elszakad-e az a bizonyos szál. Nos, lassan 3 éve, hogy utoljára találkoztunk és mindkettőnknek van kapcsolata, de még mindig sokat gondolok rá. Pedig, már régen nem kéne és nem is szeretnék.... Mindennek ellenére hiányzik.


Én vagyok a fiú a kapcsolatban.

Lányok, szerintetek elszakadt már az a bizonyos szál? Vagy el fog szakadni valamikor?

Úgy gondolom, ha holnap felhívna, hogy hiányzom neki Mindennek ellenére is... Talán már ott ülnék az első felé tartó vonaton vagy akár repülőn, bárhol is legyen.

Mit gondoltok a helyzetről?



tegnap 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:

14-16 ig volt az egyik gyerekkori szerelmem.(ő 2 évvel idosebb)

Neki azt mondanám, ha eddig le bírt sz.rni, felejtsen el továbbra is.(nem szakítottunk csak a szuleivel el kellett költöznie messzire, engem nem engedtek el vele, akkoriban telom se volt neki sem, megszakadt mindent elotte meg sírás búcsú. Csak épp felnőve se keresett fel. Facen sehol nem találni amúgy őt)


Masikról tudok mindent (17-21 éves koromig volt, egyutt éltünk eljegyzés is volt)aztán kiderult hogy csókolózott egy másikkal, szakítás volt (és abottusz is így mert egyutt vàrtuk a babát de én ezek után már nem akartam..a végén ő sírt mikor leléptem


Ma ahogyan él az alapján sem es a mult alapján sem kéne már nekem.

Nyilt titok ma, hogy nőkre száll rá lehuzni őket, most olyannal van aki vállalkozó meg bevették a családi vállalkozásba is. Ilyenekre tapad.


Nem haragszom én. De nekem az ilyen mégcsak nem is ember.

tegnap 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*jav megszakadt minden kapcsolat.

Az 1.szerelemről annyit sem tudok egyåltalán ėl e. Es senki nem tudja. A régi iskolatársai szomszédai sem. Senki

tegnap 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem írogatnék ilyet, főleg ha mindenki kapcsolatban van. Mi 6 évig voltunk se veled, se nélküled kapcsolatban. Egy részem valahol mindig szeretni fogja, hiszen egykor együtt voltunk, de nem jönnék össze vele újra és se a jelenemre, se a jövőmre nincs hatással.
tegnap 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem keresed fel, akkor sosem tudod meg. Szerintem jobb tudni, mint a bizonytalanság. :)
tegnap 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En biztos kirohognem aztan lehet meghatodnek 1 picit
tegnap 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan visszautasítanám. Okkal szakítottunk. Mást akarunk az életben
tegnap 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok. azt el is felejtettem írni hogy a 2.exem akiről irtam en simán el is adtam🤣


Vannak pr.sti ismerőseim is lelkitárs is(aranyos normalis magyar csajok), egy rakat ügyfelet szereztem màr nekik azzal, hogy akik rámtapadnak szexre, hozzájuk irányítom át. Na köztük van ez az exem is. Szal a párjai kb ennyire érdeklik.


És ezzel jártam terveztem én az életem kvázi tinin.

tegnap 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!