Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jók a megérzéseim és hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jók a megérzéseim és hagyjam ezt a roma fiút,vagy érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
Boltba ahol dolgozok be járt/jár egy roma származású, építőiparban dolgozó srác,a többi munkatársaival együtt.Egy ideje már izzik köztünk a levegő,de annyira zavarba tudtam hozni,hogy nem igazán beszéltünk aztán egyszer csak sikerült neki de azt is úgy,hogy az apja kipuhatolózta,hogy be jövök neki.Nagyon kínos beszélgetés volt,de az apja kérte el végül a telefonszámomat amit én meg is adtam neki(bár kiderült hogy az apja telefonjárol hív)Írt még aznap üzenetet de valami borzasztó helyesírással(nem ítélkezek,csak valamiért engem ez zavar)Azt írta nincs facebookja,De mivel üzeneteket annyira nem akartam neki írni,így rá hagytam.Végül hirtelen csak lett Facebook,amin az első amit kiszurtam,hogy van egy olyan posztja,amibe le van fotózva egy kisgyerek és oda van írva hogy "drága fiam"hu mondom ennek gyereke van,az f*sza,lehet barátnője is,ki tudja,meg fiatalabb nálam vagy 2-3 évvel(én vagyok 23)lényeg a lényeg megkérdeztem tőle de azt mondta testvéréjé.Utaná magánszámról hivogatott és mindig kérdezte kiírja-e a telefonom a számát(ezt se értettem)élőben pedig alig beszélt,szerény volt,normális,de mondom magánszámról hivogatott.Úgy voltam vele hagyom az egészet,pár nap múlva a bátyja érdeklődőtt hogy megharagudtam rá,hát mondom láttam hogy konkrétan van egy 4-5 éves kisfia, és erre a válasz az volt hogy az nem az övé,hanem a bátyjáé.Tök hülyén éreztem magam,de a bátyja oldalán csak kislány volt,a kisfiút nem láttam.Most tényleg ennyire hülyének néznek?annyira szimpi volt a srác,és valami megfogott benne,ahogy rá néztem és élőben annyival másabb, még sem értem..az egészet.És én érzem magam hülyén,hogy megadtam neki a telefonszámom,irkáltunk párszor,talán nem is kellett volna,de kb mindennap látom,gozom sincs hogy reagaljak.Már mondjuk nem hív,bár nem is vettem fel sosem.Tudom hogy hülye vagyok,csak valami tényleg annyira megfogott benne,és nem tudom merre tovább,hogy reagáljak amikor csapatostul bejönnek.
tegnap 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Lesz ettől még benned is pulya...
tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gergelice16 ***** válasza:
Ha ennyire képtelen kommunikálni veled, az egésznek semmi értelme. A stílus, meg a gyerek az meg csak ráadás.
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most tényleg nincsen jobb dolgod mint egy ilyen romaval kezdeni? Az "ilyet" úgy értem, hogy írni nem tud, telefonja vagy nincsen, vagy nincsen rajta egyenleg, ha van neki akkor titkolja a számát előtted, vagyis te eléeni nem tudod, titkolta a fb-jár, lehet van egy fia amit eddig normálisan nem tudtak kimagyarázni, alig beszéltetek de bejön az apja, hogy mi van, bejön a bátyja, hogy mi van... Szerinted? Nem az a baj, hogy roma.. Hanem, hogy ilyen roma.
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Végezd el a munkád és ennyi. Majd tovább lépsz. Ha nem jók a megérzéseid vele kapcsolatban akkor kár belefogni. Mindegy, hogy kié a gyerek. Nem jön be neked úgyhogy hagyjad.
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Még csak nem is igazán lehet ismerkedésnek nevezni, de máris jónéhány hazugság gyanús sztori.

Hagynám a fenébe.

tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ezt az ismerkedést itt elengedném. Szépen írd meg neki, hogy te ezt nem szeretnéd folytatni, ha találkoztok akkor meg viselkedj vele ugyanúgy normálisan aztán jobb esetben itt ennyiben is marad a sztori.
tegnap 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

nekem csak egyetlen kérdés jutott eszembe, miután elolvastam a kis irományodat.


normális vagy, bazdmeg?

ma 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"építőiparban dolgozik"

Ahhoz jár is kb. annyi IQ amennyi neki van a leírásod alapján.

ma 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!