Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálják ezt a párok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a párok?

Figyelt kérdés

Ha látok egy párt akik ülnek a kávézóba, étterembe, moziba, színházba, kávézóba vagy bárhol, azt veszem észre, hogy a férfi keze akkor is a nőn van, jellegzetesen a combján, lábán, de előfordul, hogy a vállán. Én is nő vagyok, de szerintem valahogy nem illik még az emberek előtt is fogdosni a csajt. Bár van egy olyan érzésem, hogy ez a nők fétise, hogy “Jaj, érjen hozzám”, mert ilyenkor a nők még meg is fogják a férfi karját, gyakorlatilag mintha nem is engednék el, szóval nyilván ők igénylik.

Ti mit gondoltok? Szerintetek ez már nem “sok”?



ma 19:34
 1/6 anonim válasza:
84%
Nem gondolom soknak. Nagyon jól tud esni nekem például, érzem hogy egymáshoz tartozunk, illetve sokszor már csak egy érintés a combon is elég egy laza előjátéknak. Én inkább a nyilvános smárolással nem tudok egyetérteni. Amikor már szó szerint felfalják és simogatják egymást. Azt tényleg úgy gondolom, hogy egy kevésbé forgalmas helyen aktuálisabb lenne.
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Első észrevételem: -ba -be -ban -ben.

Ha valahol bent vagy, akkor -ban, -ben

Kávézóban

Étteremben

Moziban

Színházban

A -ba, -be akkor használatos, ha valahova bemész.

Kérdésre a válasz:

Ha valakinek van egy partnere, és szereti, szeret hozzáérni, akkor megteszi ezt bárhol, nyilván a jó ízlés keretein belül. Ha valaki a partnere lábára, vagy vállára teszi a kezét, az egy teljesen elfogadott, és hétköznapi látvány. Nem pettingelnek az asztalon, a pasi nem ujjazza a nőjét az asztal alatt, a nő meg nem cibálja a répát.

Az, hogy téged ez frusztrál, azt jelenti, hogy a kutyának se kellesz, és irigy vagy másokra

ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ez teljesen normalis, hogy bárhol egymáshoz érünk. Fogjuk egymás kezét, ő ráteszi a kezét a lábamra. Mi szeretjük ezt. Itthon is sűrűn megpusziljuk vagy simogatjuk egymás kezét, hátát.
ma 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2.

Nem fusztrál, csupán csak ízléstelen. Volt már kapcsolatom és szerencsére normál keretek között tudta kifejezni a szeretetét.

ma 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz valakit akkor sűrűn hozzáérsz, mikor hol, kezéhez, arcához, vállához, vagy éppen a combjához. Nem sok. Ettől ha szerinted ez sok, akkor keress olyan párt amelyik nem akar nyilvános helyen hozzád érni.
ma 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem frusztrál, ha mások csinálják, de én nyilvánosan sosem hagytam egy pasimnak sem.

Eleve érzékenyebb a combom, mint pl. a felkarom, vállam, nekem kínos. Szájrapuszi, kézfogás még elmegy, a többi max. valami elhagyatottabb helyen.

Nekem néha csikis is a lábam és olyankor zavaró érzés.

ma 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!