Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki nagyon vágyik valakire szexuálisan, de közben másba szerelmes nagyon?

Figyelt kérdés
Arra is vágyik szexuálisan akibe szerelmes, de a másik sokkal jobban érdekli szexuálisan, de abba nem szerelmes. Ettől még szerelmes lehet az egyikbe? Vagy így akkor a szerelem kizárható?

ma 04:32
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Simán.

Férfiként én úgy vagyok, vannak lányok/nők, akikkel valahogy a szex nem képzelhető el, valamiért. Egyszerűen csak gyönyörködnék bennük egész nap.

És vannak nők, akikbe nem tudnék szerelmes lenni, viszont a fantáziámban sokszor megjelennek...

ma 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Létezik.

Pedig azért egyszerre jobb lenne, minden szempontból. De az csak az életnek egy szelete, és ritkán adatik meg. A hétköznapi életben külön jár a kettő. Viszont így legalább meg/át lehet élni, külön-külön a szexet és a szerelmet is.

ma 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Létezik.


Akit kíván, az iránt csak az ösztönei/hormonjai miatt érez szexuális vágyat.

Akibe meg szerelmes, őt tudatosan is szereti.

ma 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Akibe szerelmes vagyok, azt sosem fogom megkapni, de örülök, hogy legalább szerelmes lehetek bele.
ma 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!