Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan nevezzük azt, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nevezzük azt, amikor szerelmes az ember valakibe, de szexuálisan nem igazán kívánja?

Figyelt kérdés

A szexuális vonzalom és a szerelem együtt jár, de nálam nem igazán.

Na most, ez természetesen nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem kívánom, vagy taszít. Csak visszagondolva az exemre, nem volt meg bennem az az érzés, hogy "én most mindenáron szexelni akarok ezzel a nővel", pedig a friss párkapcsolatok arról szólnak, hogy napi többször is csinálják. Ettől függetlenül voltam beindulva rá. Élveztem, amikor szexuálisan kielégített, de őszintén szólva amikor ő az ágyban akart még velem lenni, és "olyanokat" csinálni, én legszívesebben inkább sétáltam volna vele egyet. Nem is volt kedvem izgatni őt. 🤔😬

Szóval valahogy na, nem volt az igazi.


Mi lehetett a baj?

Persze mondhatjuk, hogy nem volt az esetem. Pedig alapvetően jó alakú, vékony nő volt, szép kék szemekkel. A pasik többsége simán kefélne vele, ráadásul nagyon fiatal (egyetemista), én meg jóval idősebb vagyok nála.

Ettől függetlenül nem volt teljesen az esetem, de magamról tudom, hogy képes vagyok gerjedni olyan csajokra is időnként, akik nem kifejezetten az ideálljaim. Szóval mi történt?

A szakítás viszont megviselt. Eddig ő volt a legnagyobb szerelmem. Most vagyok rajta nemrég túl.

De mégsem kívántam igazán...


Na szóval, mi volt ez a jelenség?


júl. 14. 01:44
 1/8 A kérdező kommentje:

Amúgy azon is elgondolkodtam, hogy aszexuális vagyok-e.

Belegondoltam abba, mi lenne, ha álmaim nőjével jönnék össze. Őszintén szólva nehéz elhinni, hogy napi többször is kefélni akarnék. A fene tudja.

De majd kiderül, mert hamarosan nagy dobásra készülök a csajozásban. Ezúttal nőcsábász életmódot fogok élni, és akarok lenni sokféle nővel.

júl. 14. 01:48
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Gonolod a sokféle nő lesz a megoldás?
júl. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Emberileg szerelmes voltál belé de nem olyan volt a szexuális kisugárzása (vagy esetleg egyáltalán nem volt), ezért nem kívántad úgy.
júl. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Haver. Unalmas nőszemély. Kiábrámditó liba. Szar a köbön és magad kinzod a nagy semmivel.
júl. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
A te korodban nem meglepő, hogy a hormonjaid már nem úgy működnek. 🤷‍♀️Hagyd a nőket, kapnak tőled jobbat, olyat aki tud kefélni és nyalni, és még szereti is csinálni. Te lusta is vagy meg full önző.
júl. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5


A harmincas éveimben vagyok. Nem vagyok már 20 éves, de lényegében még mindig egy fiatalember vagyok.

Hogyan kellene működni a hormonjaimnak?


#3


Ez lesz a megoldás.

Jobbam belegondolva: nem volt olyan erős szexuális kisugárzása!

Nem ez nem jutott eszembe. Ez megadja a választ, hogy más csajok, akik annyira nem az eseteim, miért kíánatosak mégis: mert van szexuális kisugárzásuk.

Igen, neki nem igazán volt.


Köszönöm a segítséget.

júl. 14. 08:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól tetetted, hogy lecserélted. Nem volt a megfelelő nő melletted
júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy nagyjából miről beszélsz. Leírom, nálam hogyan működik, lehet találsz párhuzamot.


Én, ha igazán szerelembe esek (exxxxtra ritka), akkor történik az, hogy képtelen vagyok pusztán szexualitás tárgyaként tekinteni a nőre, mivel nem azért estem belé. Szép lány sok van, de benne van valami plusz, ami kiemeli a többiek közül. Komplexen a külseje+személyisége fogott meg, és ahogy mondod, közös sétákról, programokról fantáziáltam vele, nem pedig szexről. Szex is jó, az is fontos. De ideális esetben csak "kiegészítés", nem pedig legfőbb mozgatórugója egy kapcsolatnak. Amikor az érzésem iránta még a legősibb ösztönt is felülírja, na onnen tudom, hogy egészen biztosan valódi szerelmet érzek.


26/F

júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!