Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kolléganőm szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kolléganőm szerelmet vallott,de mostanában mintha kerülne?

Figyelt kérdés
Elég érdekes szituációban kerültem,egy kolléganőm szerelmet vallott nekem,bevallota hogy vonzódik hozzám és nagyon szeret a közelemben lenni és azt úgy érzi belém szeretett.Majd szó,szót követett én is elmondtam az érzéseimet,hogy én is hasonlóan érzek iránta.Majd a minap megtörtént a csók, elhívtam kávéra és hogy találkozzunk munkán kívül és beszélgessünk egyet.De pár napja valahogy mintha a munkán kívüli találkozást kerülné velem.Munkában nem gond neki,egy eldugott helyen egy csók vagy ölelés.De még munka után is felhív és ír.Mire véljem ezt? Netalán csak szórakozik velem?
ma 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan nincs egyedül. Kérdezd meg tőle!
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy még nem akarja, hogy a többi kollégának kiderüljön.
ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Havgyereke van nem tud munkan kivul találkozni
ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2

Ha nem tűnt volna fel a munkahelyen felvállalja...el kéne olvasni rendesen.

Kérdező felnőtt ember vagy van szád és ahelyett hogy ide írtad ki megkérdezhetted volna tőle is. Mi honnan tudjuk miért nem találkozik veled gyakrabban?

ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet egy konkrét elhívásra vár, nem pedig arra hogy majd valamikor.


Kérdezz rá, hogy mikor tudtok elmenni valahová, mikor ér rá. Talán van valami más programja munka után (család, tanfolyam, bármi), amiatt nehézkesebb.

ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!