Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan férfiről aki könyvet is ír a viszonzatlan szereleméről?

Figyelt kérdés
Kiadja a könyvet,és elküldi a lánynak.Ha veletek történne ugyan ez nem vennétek zaklatásnak?Az ilyen ember mit vár el az illetőtől?Elvárja,hogy a lány meggondolja magát,megdícséri és hogy a karjaiba veti magát?Szerintem az említett könyvíró szánalmas.
ma 14:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

5-ös Romantikusnak akkor lehetne mondani,ha a szerelem kölcsönös.Itt arról van szó,hogy ez a szerelem egy oldalú és nem hiszem,hogy a nő szíve meglágyul a könyv olvasásánál.


6-os Szerinted mit jelent küzdeni egy nőért?

Nálam ez a fogalom,azt jelenti„Ráerőszakolni magam olyan valakire akiért,ha bármit is megtennék,soha nem fog szeretni.

Kezdeményezés és a küzdelem két különböző dolog.Amúgy igazad van,hogy nem tudjuk mit jelent küzdeni valakiért.Ne csak a férfiakban keresd a hibát,a nők is hibássak ebben.Mert,sok lány nem tudja mit akar.A külsőt előtérbe helyezik és a belső tulajdonságoknak nem is adnak esélyt.Megváltozott minden,nem csak ezen a téren.

ma 16:56
 12/15 anonim ***** válasza:
6# Én ismerek egy ilyen párt, a srác 5 évig hívogatta a lányt, hogy menjen el vele randizni, de mindig nemet mondott, aztán az 5. évben igen mondott és akkor össze is jöttek. Már házasok és van két gyerek is. Most 35 évesek körülbelül.
ma 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogyha nem érdekled a lányt, akkor tökmindegy, hogy festményt festesz vagy könyvet írsz: meg se fogja nézni.

Vagy szerinted végigolvassa?

Ha találsz is kiadót (nagyon nehéz ám egy könyvkiadás), és ki is nyomtatják, a nő első dolga lesz, hogy kézhezvételtől számított pár percen belül a kukába dobja.


(Én hasonló helyzetben voltam, kavartunk egy férfival, több hónapig nagyon jó volt vele minden, aztán elkezdett távolodni tőlem.

Elkövettem azt a hibát, hogy verset írtam neki, egy számára kedves helyszínről tájképet festettem.

Kitalálhatod, mi lett a vége: nem voltunk rosszban, de már nem érzett irántam semmit. Megszabadult azoktól amiket adtam neki.) szóval kár gőzért és engedd el inkább.

ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ettől most szekunder szégyenérzetem lett
ma 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

13-as Nem rólam van szó.Illetőt az internetről ismerem már jó ideje és ott dicsekedett vele.Az adott ihletet megkérdezni,hogy nem-e szánalmas valaki orra alá dörgölni az érzéseit akinek nem jelent semmit.


Sajnálatos módon én is akaratomon kívül beleszerettem egy nőbe már egy jó ideje tart,tartom vele a kapcsolatot beszélünk minden áldott nap,de nem sejt semmit.Lehet,hogy sejt,de nem beszélünk róla.(Alaptalannak tartom elmondani neki,mert számomra elérhetetlen több okból is)Itt vagyok neki mint barát,a nehéz percekben is mellette állok.Az igazat megvallva szeretnék egyszer az élete része lenni,majd ha eljön az ideje és ha ő is fogja akarni de nem az akarata ellenére,senkire nem akarom ráerőszakolni magam.

ma 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!