Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan férfiről aki könyvet is ír a viszonzatlan szereleméről?

Figyelt kérdés
Kiadja a könyvet,és elküldi a lánynak.Ha veletek történne ugyan ez nem vennétek zaklatásnak?Az ilyen ember mit vár el az illetőtől?Elvárja,hogy a lány meggondolja magát,megdícséri és hogy a karjaiba veti magát?Szerintem az említett könyvíró szánalmas.
ma 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is az.
ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is szánalmas. Az én fejem ég, ahogy olvasom.
ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Én is foglálkozok könyvírással és közel áll hozzám az irodalom, de ezt nem tudnám komolyan venni.
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
undorító. írja meg, ha neki ez segít, de ne küldözgesse.
ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tök romantikus. És igaz szerelemröl tanuskodik!
ma 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A mai fiataloknak ismeretlen fogalom, hogy mit jelent küzdeni egy Nőért. De mit is várhat el az ember egy olyan világban, ahol a "férfiak" elvárják a Hölgyektől, hogy ők közeledjenek hozzájuk...
ma 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megszállott viselkedés.
ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném komolyan....persze örülök hogy sikerült neki olyan könyvet írni amit kiadtak de én tartalom alapján olvasok el egy könyvet. Ha tetszik elolvasom ha nem akkor nem de semmiképp nem érintene meg a dolog az ő dolga mit ír.
ma 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is szánalmas. Azzal alapvetően nincs gond, hogy kiírja az érzelmeit, ha csak alapnak veszi az igazi dolgokat, de átnevezi a karaktereket, nem annyira felismerhető és kiadja, ezt sokan csinálják. De elküldeni a csajnak… Pszichológus kéne neki.
ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez magánugye ha vki vergodik vki miatt. Es nem publikus normal esetben.
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!