Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak játszott velem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszott velem vagy miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk egy fel évig,de bonyolult lett minden.Nek haraggal váltunk el. Sok idő után újra találkoztunk csak beszélgetni, de szenvedélyes csókolózás lett belőle, mint régen. De azt mondja hogy nem érez már semmi olyat felém,csak elgyengült.

Szerintem meg ha érzelem nélkül ezt csinálja vki az csak játszik a másikkal. Először azt mondta, hogy szívből jött aztán meg hogy nem érez semmit, igazából össze vissza beszélt de tagadja hogy csak játszott velem.

Ha vkit érdekel részletesebben annak privátban megírom.


ma 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor es ott jolesett neki lekapni vkit de te amugy nem kellenél neki.
ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akar sérülni megint, de a vágyainak nem tudott parancsolni és azért beszélt össze-vissza. Persze lehetséges, hogy hülyére szed, de előre azért tisztázza, hogy nem érez semmit és csak szexre leszel jó. Minden hogyan nézve gáz a helyzet szóval jobban teszed ha többé nem talizgatsz, írsz vele.
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, irj priv kérlek
ma 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szexeltünk és nem talizunk, és a helyzet az hogy én még mindig szerelmes vagyok belé,azóta is fáj hogy szétmentünk
ma 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!