Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy baromságot csináltam,játs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baromságot csináltam,játszottam más érzéseivel(azt hittem jót teszek vele) hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Aki elhord mindenféle...nak, igaza van, de a lány érdekében kérem a megoldásra koncentráljunk.

Külsőre nem jön be a lány valamint a stílusa sem tetszik, bár a kettő dolog összefügg. El van kissé hízva és nem nagyon látom rajta,hogy a nassolásról, össze vissza evésről le akarna szokni. Belső tulajdonságai tetszenek nagyrészt. Nagyon jól elbeszélgetünk, sok mindent hasonlóan gondololunk bár 13 év korkülönbség van.

Nem akartam megmondani a szemébe",mivel kétszer akkora vagy mint a képeiden, nem kellesz". A randin magam sem értem mi történt,gondoltam:" idöm van, lesz egy jó délutánom egy szimpatikus lánnyal ha már eljöttem" kicsit jobban sikerűlt, ki vagyok éhezve egy szerelemre, elcsattant pár csók,nálam akart aludni sikerűlt kibekkelnem. Sajnos férfiként bántam a lánnyal azon a találkozón. Kiderűlt ami nálam egy nő iránti alapvető tisztelet,az neki extra udvarlás. Másnap félig valós indokkal le akartam zárni az ismerkedést! Látszólag bele törődött de következő nap rámírt hogy legyünk barátok aztán beszélgettünk, kimondom! sajnáltatta magát és célért sajnos. Nekem is jól esett a minden napi törődés, kedves voltam vele, ezt ő megint félre értette. Majd egy gyenge pillanatomban kikönyörgött még egy randit. Bizonyítani akartam ,hogy akadályba ütközik a kettőnk kapcsolata,erre megoldást kerített az elhárítására.



#becsapás #Érzelmijáték #Hazugérzelem
2022. máj. 29. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Diplomatikus őszinteséggel. Így old meg.
2022. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha máshogy nem érti meg, akkor legyél bunkó. Azért gondolom te is érzed tesó, hogy ebben a helyzetben határozatlan vagy.
2022. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2es igen!! Sajnálom mert én is önbizalomhiányos vagyok akit sokszor bántottak.
2022. máj. 29. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, állj a sarkadra és határozottan utasítsd vissza,ha egyszer nem az eseted. Holnap meg már szánalomból szexelni is fogsz vele és ide jössz tanácsot kérni, hogy koptasd le? Mondjuk szegény kiscsaj is kilehet éhezve, ha ennyire tapad és nem veszi lapot.
2022. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod: férfiból vagyok, elgyengültem ezért ösztönből kihegyeztem benned a cerkát , nem volt szép de te nyomultál.
2022. máj. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Miért vagy ilyen szemét? Kicsit kövér és már nem látod egyéb értékeit? Normális emberek nem foglalkoznak azzal ha a nő picit túlsúlyos. Pff
2022. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Unalmas ez az alszentseg.
2022. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6os van testi vonzalom is a világon!
2022. máj. 30. 23:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!