Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Alattam lakik egy család akivel jóban vagyok ,össze is szoktam járni velük. Van egy nagyon szép 15 éves lányuk, szokott velem beszélgetni és nagyon kedves. Külsőleg jóval érettebb úgy 18 nak néz ki. Úgy érzem beleszerettem. Tudom hogy ez nem normális. Hogyan felejtsem el? Én 37 vagyok.
ma 13:04
 1/8 anonim válasza:
100%
Egyszerűen csak gondolkozz. Mit tud nyújtani neked egy 18 nak kinéző lány, amit egy korodbeli nem? Tudod, kívül lehet szép és csinos, fejlett, de még nem érett meg a felnőtt világra. Ne a külsősségeket nézd!
ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szimplán ne gondolj rá😅 a gyereked is lehetne🥴
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeretnéd/akarod őt, ne add fel. Ha el akarod felejteni, akkor mi a kérdésed?
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Anton Chigurh ***** válasza:
100%

Egyszerű: te felnőtt ember vagy, ő még csak gyerek!


Keresd a korban jobban hozzád illő nők társaságát!

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
#1 hogy mit tud nyújtani? Szóba áll vele. Gondolom azért képes nőként tekinteni egy 15 évesre mert a normális nők kiszűrtek őt.
ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gergelice16 ***** válasza:

Gondolom 37 évesen már elég érett vagy ahhoz, hogy ne csak a szex miatt akarj kapcsolatot. Egy 15 évessel nem lehet egy egészséges felnőtt kapcsolatot kialakítani, mert még nem ért meg rá.

Másik egyértelmű ok, hogy a lány biztos hogy nem akarna veled lenni, illetve pedofilnak bélyegeznének téged, ha ráhajtanál.

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik egy 20 éves fiú. Gyakran jár nálunk. De nem fogok lépni, se kezdeményezni. Idővel elmúlik
ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne talizgass vele és idővel túllépsz az érzéseiden.
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!