Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Csináltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Csináltatok már olyat, hogy minden érzéseteket letagadtátok mert akadályát láttátok a kapcsolat kialakulásának?

Figyelt kérdés
Máshogy viselkedik és beszél mint mikor konkrétan a kapcsolat gondolata felmerül. Folyamatosan azt sugallja tetteivel és mondataival is, hogy érez irántam, de mikor a kapcsolat felmerül akkor meg nemet mond, azt mondja nem akar semmit, nem érez semmit.
ma 12:56
 1/4 gergelice16 ***** válasza:

Gyerekként igen, felnőttként nem... A férfiak nem szeretnek játszmázni. Ha nemet mondunk, akkor az azt is jelenti. Tehát azt ajánlom, fogadd el, és lépj tovább.

Ha pedig esetleg tévednék, akkor meg szerintem jobban jársz, ha nem kezdesz olyan férfival, aki ennyire nem képes nyíltan felvállalni az érzelmeit.

ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Amikor megakarok valakit dugni es nem akarok kapcsolatot.
ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te bebeszéled magadnak, hogy akar tőled valamit és ő aztán helyre igazít. Fogadd el, hogy nem kellesz neki párkapcsolatra, nem érez irántad semmit amit párkapcsolatban kéne.
ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lefordítom. Érez irántam=ki akar kormullni, kapcsolatot nem akar=kapcsolatot nem akar. Magyarán megfektetne csak úgy.
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!