Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Házasságod során találkoztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságod során találkoztál már olyan emberrel akivel szintén el tudtad volna képzelni az életed? Hogy lehet egy ilyenen túllenni?

Figyelt kérdés
tegnap 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy rengeteggel. Sosem élem bele magam...
ma 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 érdeklődő35 ***** válasza:
73%
Igen, de mióta rátaláltam az igazira azóta rájöttem, hogy a többi mellett nem éreztem volna jól magam
ma 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Igen, volt ilyen. Sok nő volt, akiről fantáziáltam ilyen témában, de vele konkrétan el tudtam képzelni, hogy a párom lehetne.

Elfoglaltam magam mással, igyekeztem nem gondolni rá. Pedig a szomszédban lakott a lány és majd minden nap láttam. Ennek már lassan egy évtizede, később elköltöztünk 70 km-el arrébb és pár éve el is váltunk az akkori feleségemmel. Volt, hogy gondolkodtam rajta, hogy felkeresem, de messze lakik.

Szerintem a legtöbb házasságban bejön a képbe egy ilyen nő/férfi.

ma 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Átmenetileg persze, de egyik sem lett volna jó.

N

ma 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt rá alkalom.

Én ezekből nehezen tudok kijönni az a baj.

ma 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most van ilyen ember.

Nem tudom mikor leszek túl rajta.

ma 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, volt rá alkalom.

Csak elméleti síkon fantáziáltam róla és csak plátói volt, mert még csak nem is beszéltünk az illetővel. (1x-2x a játszótéren)

Biztos vagyok benne, hogy a férjemnek is volt 1-2 ilyen nő az életében.

Itt jön képbe az a mondás, hogy a hűség döntés kérdése.

ma 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, de ha lenne elgondolkodtató lenne biztosan.
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A változáshoz idő kell!
ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!