Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megláttak kézenfogva vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megláttak kézenfogva vele?

Figyelt kérdés

A alap gond hogy a pasi idősebb tőlem.

A következő gond, hogy ő gazdag ember.

A következő, hogy szerintem csajozik, mert napi 3-4 nő ráír,hogy Szia, mizu.


Szóval van itt a lakótelepen egy full szép pasi. Ő 42, éves de akkor is nagyon szép pasi. Ki van gyúrva, jóképű és csajokkal kedves. Sokan meséltek róla. És csak jókat. És én kiválasztottam őt és őt akarom, és őt szeretem.

Ő meg rámnyomult, miután megismert, ahogy vártam és ő most már az enyém.


De le szoktunk menni sétálni, vagy közértbe, és hallom vissza hogy beugatnak erre,hogy wtf mi kézenfogva megyünk?

20 év van köztünk...

Nagyon mérges leszek ezekre ha megtudom ki ugat a hátam mögött. És képes vagyok patáliát is csapni ha megtudom ki volt.


A másik, hogy a pasi, előttem is leáll dumálni nő ismerőseivel...

Bemutat... Közben meg én felrobbanok, de nem mutatom ki előtte.

Ő viszont ezen mosolyog. És annyit mond. A velük való beszélgetés közben mindig megfogom a kezed. Nem tűnt fel?

Mert téged szeretlek. Azt hittem hogy ez neked is leesik. És ezzel mutattam mindig azt is, hogy megbántani se szeretnélek téged de a korkülönbség ellenére is bárki előtt válallak.

Sőt, büszke vagyok arra, hogy enyém a környék legjobb nője.

De az hogy ne is beszéljek ellentétes nemű barátaimmal nonszensz baba.


De én meg ilyenkor kB meg vagyok süketülve a dühtől. Csak később esik le hogy mit is mondott. Mint most mikor kiírom a kérdést. És csak állok ott ilyenkor fenyegető nézéssel...hogy megtéplek ge ci ha bazsajogsz a pasimra.,meg pakolgatod neki a hajad.


tegnap 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Mint egy 13 éves gyerek..... 🤦
tegnap 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?


A pasi teljesen önállóan és határozottan kezeli a dolgot. Normális, hogy vannak ellenkező nemű barátai, az ilyen kialakul az élet során, és nem fogja őket eldobni csak mert Neked birtoklási mániád van.


Ne rajta akarj változtatni, mert amit ő csinál az rendben van.

Nem próbál elrejteni előlük vagy ilyesmi, és őket sem próbálja elrejteni előled. Felvállalja, hogy Te vagy a barátnője, és azt, hogy vannak barátai, akiknek éppen nincs farkuk.


Te viszont úgy viselkedsz, mint egy vicsorgó orángután.


Neked kell a saját érzelmeidet kezelni, mert ha biztos lennél a kapcsolatban, akkor nem lennének ilyen heves reakcióid.


1. Nem bízol a pasiban.

2. Nem bízol magadban, hogy elég jó vagy neki, és félsz, hogy el fog hagyni.


És ha ilyen féltékeny vagy és patáliákat fogsz csapni rendszeresen ilyen semmiségekért, akkor így is lesz. Szóval gyorsan szerezz valami személyiség fejlődés gyorstalpalót és nézz magadba.

tegnap 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

És ismétlem.


Mi is itt a kérdés?

tegnap 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A csajozas fogalmat korul tudod irni?
tegnap 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Baba"?🤣


Hat téged se néz sokba. Nemsokára repülsz🤣

tegnap 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Betegesen ragaszkodsz ehhez az emberhez. Bármit megtehet veled ezért és ezt ő is tudja.

Ahogy leírtad, a kapcsolatotok pedig a külsőn alapszik és felszínes.

tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem simán latja hogy tiszta dedo a csaj és nem épp egy nagybetus nővel van. Dehát p.na p.na jovanaz.
tegnap 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát a "baba" után már nem lennék vele. Degradáló. De te tudod.
tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az eszedért szeret...és nem is a személyiségedért-Baba!😱
tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de ahogy olvastam, hogy milyen vagy, egy putris viselkedik es gondolkozik, beszel igy, min te. Ahhoz meg nem mennek oda szexi gazdag negyvenes ferfiak. Meg hogy pasi meg szep🤣 ezt sem no irta…
ma 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!