Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan párok, akik soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan párok, akik soha nem sétálnak kézenfogva?

Figyelt kérdés

Most itt azokrol a kapcsolatokrol beszelek, ahol van szerelem es jo a kapcsolat. Nem arrol, ahol a ket ember szerelemtol eltero okokbol vannak egyutt :D

Es nyilvan sajat tapasztalatra gondolok, mert ha ranezunk ket emberre az utcan, nem jon le h egyutt vannak-e.



2018. aug. 17. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Vannak:D Pl. a szeretők, akiknél az egyik fél házas. Hogy még véletlenül se lehessen rájönni, hogy együtt vannak.


De ez egy nagy öngól is egyben, mert ha nagyon szeretik egymás és oda vannak egymásért simán kiszórható, ha egymás mellett vannak:D

2018. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*kiszúrható
2018. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi, de irtam hogy rendes kapcsolatra gondolok:D nem viszonyra
2018. aug. 17. 14:07
 4/9 AndrejjaMarijann ***** válasza:
100%
Vannak. Én és a szerelmem nem szoktunk így sétálni. Négy éve vagyunk együtt. Legfőképpen azért nem, mert én izzadós tenyerű vagyok, ha nincs meleg, akkor pedig a kényelem miatt. Néha megfogjuk egymás kezét, amikor nagyon undin megnéznek engem az utcán, hogy nehogymár havernak tűnjünk, de ennyi. A kényelem miatt nem járunk kézenfogva, viszont szájracsók, ölelés, baromkodás simán megy.
2018. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig rendes normál kapcsolatra gondolsz, akkor mikor hogy, van amikor belekapaszkodik az egyik, van amikor a másik, és van amikor semmi, ez teljesen spontán, semmi jelentősége sincs sok tizenéves kapcsolatba sem..
2018. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon szeretjük egymást nincs gond a kapcsolatunkban, de néha őt is idegesíti a kézen fogva maszkalas és engem is. Nincs ebben semmi :)
2018. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, mi fel ev alatt eddig egyszer sem jarkaltunk igy, szerintem egyikunknek sincs ra igenye, csak par napja belegondoltam h nem fura-e ez. De igy h irtátok, tenyleg mindig van olyan h oleles, atkarolas, neha rovid ideig kezenfogas, csok. Szoval megnyugodtam,az elozo kapcsolatomba allandoan kezenfogva akart jarkalni a pasi, igy most tetszik ez a fajta szabadsag seta kozben, kenyelmesebb is:))
2018. aug. 17. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi sem szoktunk. Engem eszméletlenül idegesít, ha fogják a kezem, átkarolnak vagy ilyesmi, mert úgy érzem, hogy nem tudok normálisan mozogni. Engem zavar, kényelmetlen és izzad is a tenyerünk.
2018. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi szeretők vagyunk, öt év viszonnyal mögöttünk. Ő házas, én független, a mai napig kézenfogva megyünk az utcán😊 elképzelhetetlen lenne másképp.
2018. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!