Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sorrendben meddig tartottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorrendben meddig tartottak kapcsolataid és hol ismerted meg őket?

Figyelt kérdés
nem kell minden részletet írnod,az érdekelne,hány évesen jöttél össze valakivel,honnan ismerted és meddig tartott? nekem (7- 14 éves koromig volt plátói szerelmem,később több is,az nem számít) 17 évesen baráti körből egy fiú,fél évig. majd 18-22 évesen gimiből,4 évig,két évet együtt is éltünk, love.hu ról 23 évesen csak sok rossz randi,24 évesen onnan egy fél éves kapcsolat,majd férjem 24- 36 éves koromig( vagyis most. 12 éve,két gyerek.) ő gyerekkori barátnőm osztálytársának volt unokatesója, és házibulikon már tizenévesen összejöttünk volna,de mindig foglaltak voltunk. :) vagyis két évig feleslegesen voltam a love hun.. te emlékszel a tieidre?
szept. 16. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Az elsővel 15 évesen jöttem össze. Tartott 5 évig, de az utolsó év az már olyan se veled se nélküled kapcsolat volt. A szülőfalumból ismertük egymást.

Másodikkal 20 évesen, 2 évig tartott. vele egy fórumon ismerkedtem meg.

Harmadikkal egy társkeresőn (már nem emlékszem melyik volt) 23 évesen, ő a férjem, 10 éve vagyunk együtt.

szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Első és remélem egyetlen párommal vagyok évek óta.
szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

14-16 2 év egy srác másik sulibol

17-21 diszkoban ismertem meg egyuttélős eljegyzéses 4 éves volt.

23-26 ismét egyuttélős másikkal(gyerekkorbol ismertük egymást)

27-30 love.hu-n ismerkedtunk de amugy vele is ismertuk egymást ill én őt. (Kirabban ált. suliban a tesoja nyomult rám..aztan felnőve belebotlottam az öccsébe a neten:D) szintén egyuttélős eljegyzéses kapcsolat volt.

30+ ismertem meg a férjem kulfoldon vett fel stoppal illumináltan..eleinte ossze se akartam vele jonni merthát minek nézhet meg biztos csak szórakozni kellek..de nem:)

szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

15-17 között első szerelem baráti társaságból

17-22 között első komolyabb kapcsolat ahol szinte együtt éltünk (ő 12 évvel idősebb volt saját lakással, sokat voltam nála) ilyen sms-es teletextes chat oldalon akadtunk össze még a net berobbanása és okostelefonok előtt :D


22-28 között több netes randi, pár hónapos kapcsolatok, szinte mind netről

28 évesen próbáltam elérni a tejet a legfelső polcon a kisbolt hűtőjében, egyszercsak valaki levette és nyújtotta nekem széles mosollyal... Ő lett a férjem.. 40N

szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

18-23 első szerelem, szigorúan véve netről, de csak azért jött egyáltalán velem szembe, mert a barátnőm pasijának az öccse volt. Együtt is éltünk 1,5 évet.


23-26 baráti társaságból, az az idő nagyobbik részében volt se veled, se nélküled jellegű kapcsolat. Mindenesetre itt is volt időszakosan együttélés


27-30 (jelenleg is) Tinderről, az első randink nagyon spontán alakult, és kifejezetten kellemes csalódás volt, olyannyira hogy ő lett a férjem, és már most van egy kisfiúnk is.

szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21 (majdnem 22 voltam már) éves koromtól 24 éves koromig (abban az évben már 25-öt töltöttem mondjuk) volt egy kapcsolatom.

Ő volt mindenben az első, csók, szex, barátnő, sőt még vele randiztam életemben először. Előtte volt egy csaj akivel simerkedtem 15 éves koromban pár hőnapig, rajta kívül nulla tapasztalat.

Szakítás után 2 évvel volt egy alkalmi kapcsolat, fesztiválon megismert nővel, de ez nem jelentett semmit és nem is tartott sokáig.

Azóta semmi. Most 30 vagyok, 3 éve se randi, se ismerkedés, se csók, alkalmi kavarás, se szex (akár csak alkalmi jelleggel) semmi.

Nem valószínű, hogy ez változni fog, esélytelen már a dolog.

tegnapelőtt 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!