Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Egyetemen egy párkapcsolatban lévő férfi tanár flörtölgetett velem. Diszkrét módón, tehát testbeszedbol, szemezésből, pirulásokból levettem, hogy kölcsönös a vonzalom. A történet annyi hogy névtelenül üzentem neki,egy bókot amire írásban nem kaptam választ, emailben, hanem szóban amikor elment mellettem, kaptam egy köszit,ahol nem volt senki. Majd a legvégén ráirtam ismét hogy akar-e valamit, mire aznap kissé elkerült, de sunyiban meg nézett, amin rajta kaptam. Következő alkalommal meg amikor meglatott megállt a beszédben és elkezdtük egymást bámulni. Volt olyan hogy egy asztalnál közelebb hajolt stb. Vagy egyszer a személyes terembe lépett és vigyorgott majd megfordult es aztán mondott valamit mindenkinek. Volt olyan amikor kinevettem másra néztem majd vissza rá és erre úgy reagált hogy elkezdett a plafonnak vigyorogva beszélni. Vagy olyan is hogy nevetett valamin majd egyből rám tekintett mintha varta volna hogy én is nevessek. Volt hogy próbált nekem imponálni.. Lényeg az hogy ilyenek miatt írtam rá mert nem bírtam magammal. Majd miutan rákérdeztem h akár e valamit arra választ már nem kaptam mert utoljára találkoztunk, de aztán elhivtam hogy utasítson vissza. Amire nem jött el. Nem telt el ugy a nyaram hogy ne gondoltam volna rá és ne kattogtam volna azon hogy most ebből lehet e még valami,annak ellenére hogy van valakije. Nekem akkor az volt a megérzésem hogy ő is szeretné talán nem csak szexuális értelemben. Most azon gondolkodom hogy felkeressem e és elé álljak e.. Mert továbbra sem hiszem el hogy egy évig valaki szórakozott volna. És a hivatasabol fakadoan sem gondoltam hogy csak szórakozna. Nevelési stílusa egyébként autokratikus, meg sokan bunkónak tartják, azonban én nem ezt a képet kaptam róla.

szept. 15. 20:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ha megaláz akkor megaláz, de más módot nem látok arra hogy elengedjem. Vagy jöhet tipp arra hogy hogyan tegyem.
tegnapelőtt 12:45
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele többet. így.
tegnap 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy-hogy hogyan? Tudatosítod, hogy nem kellesz neki és szépen az idő segítségével, hasznos elfoglaltságokkal elfelejted mint kiszemeltet.

Elutasított téged, elhívtad találkozóra és nem jelent meg, amikor bókoltál neki le tudta annyival, hogy köszönöm. Mégis mit kéne még neki mondania? Nem hiszem, hogy durva módon megalázna, de tisztán kimutatta, hogy nincs nála lehetőséged. Mondja el szó szerint? Te alázod meg saját magad ha olyan szekér után futsz ami nem vesz fel!

tegnap 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyetemen nagyon ment ez a fiatalabb/jobb vágású tanárok körüludvarlása a diáklányok részéről. Nyilván apakomplexus meg minden, de összességében nagyon vicces volt nézni meg kibeszélni a csajokat. Nem volt jellemző, hogy összejöttek velük, de ha igen az sem derült volna ki; senki sem törte volna derékba a karrierjét egy leányzó miatt a több százból.


Szerintem amúgy neked jót tenne, ha keresnél egy rendes korodbeli fiút, aki nem áll fölérendelt viszonyban hozzád képest. Azzal flörtölgethetsz, randizgathatsz, kiélheted magadat. Ne csináld ezt, csak mert láttad a Pretty Little Liars-ben, sajnos ez amúgy kinda bűncselekmény élőben és elég undorító a pszichológiája.

tegnap 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kedves 14-es. Egyébként nem láttam azt a sorozatot. :) illetve haat nem lesz itt semmi, már megkaptam a visszautasítást. Így már nem reménykedem sehova. Csak akkor sem helyen való volt szerintem..
tegnap 22:12
 16/17 A kérdező kommentje:
Túl sokat kételkedem a korombeliekben..
tegnap 22:14
 17/17 A kérdező kommentje:
Illetve ez a tarskeresősdiben is. Azt pedig majd én eldontom hogy mely része nem volt helyén való :) inkább nem részletezem.
tegnap 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!