Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Egyetemen egy párkapcsolatban lévő férfi tanár flörtölgetett velem. Diszkrét módón, tehát testbeszedbol, szemezésből, pirulásokból levettem, hogy kölcsönös a vonzalom. A történet annyi hogy névtelenül üzentem neki,egy bókot amire írásban nem kaptam választ, emailben, hanem szóban amikor elment mellettem, kaptam egy köszit,ahol nem volt senki. Majd a legvégén ráirtam ismét hogy akar-e valamit, mire aznap kissé elkerült, de sunyiban meg nézett, amin rajta kaptam. Következő alkalommal meg amikor meglatott megállt a beszédben és elkezdtük egymást bámulni. Volt olyan hogy egy asztalnál közelebb hajolt stb. Vagy egyszer a személyes terembe lépett és vigyorgott majd megfordult es aztán mondott valamit mindenkinek. Volt olyan amikor kinevettem másra néztem majd vissza rá és erre úgy reagált hogy elkezdett a plafonnak vigyorogva beszélni. Vagy olyan is hogy nevetett valamin majd egyből rám tekintett mintha varta volna hogy én is nevessek. Volt hogy próbált nekem imponálni.. Lényeg az hogy ilyenek miatt írtam rá mert nem bírtam magammal. Majd miutan rákérdeztem h akár e valamit arra választ már nem kaptam mert utoljára találkoztunk, de aztán elhivtam hogy utasítson vissza. Amire nem jött el. Nem telt el ugy a nyaram hogy ne gondoltam volna rá és ne kattogtam volna azon hogy most ebből lehet e még valami,annak ellenére hogy van valakije. Nekem akkor az volt a megérzésem hogy ő is szeretné talán nem csak szexuális értelemben. Most azon gondolkodom hogy felkeressem e és elé álljak e.. Mert továbbra sem hiszem el hogy egy évig valaki szórakozott volna. És a hivatasabol fakadoan sem gondoltam hogy csak szórakozna. Nevelési stílusa egyébként autokratikus, meg sokan bunkónak tartják, azonban én nem ezt a képet kaptam róla.

szept. 15. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező többször le se szarta a közeledési szándékaid. Kiröhög téged már még a szemedbe is és persze hizlalja a máját, hogy mire képes vagy érte, de maximum TALÁN KIZÁRÓLAG szexre lennél jó neki mert attól többet nem érsz. Tüzelő szuka vagy akinek nincs tartása, gerince. Nyugodtan rámásznál pedig párja van. Szerinted majd pont te érte veszélyeztetné a munkahelyét, párkapcsolatát? Akkor álmodj tovább és várd meg, hogy letérdepeltessen téged oboázni.
szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Senior Séf ***** válasza:
93%
Többet képzelsz a dologba, mint ami valójában van. Nem érsz annyit,hogy az állását kockára tegye.
szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Nos én is csak annyit tudok hozzáfűzni hogy élvezi a figyelmet bizonyos kereteken belül, de attól tovább nem akar lépni mert nem vagy te olyan fontos, hogy a tanári állását és párját elveszítse miattad.


Térj észhez és inkább más tanártól tanulj meg más szingli fiúval kezdj ki.


Elutasított téged eléggé egyértelműen. Ne nézesd már le magad, fejezd be mert feljelentést tehet zaklatás miatt!

szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egyébként már nem tanít. És egy ujjal sem érhetne hozzám míg nője van
szept. 15. 20:50
 5/17 A kérdező kommentje:
És Nem kezdtem ki vele. Csupán tetszett és ez valószínűleg látszott rajtam.
szept. 15. 21:01
 6/17 A kérdező kommentje:
Talán azért hittem el, mert nem volt még ilyen élményem, flörtölgetés sem s az komolyabb kapcsolatom sem. Talán többet gondoltam bele valóban. Csak nagyon fáj. Es sajnos hittem abban hogy valaki akarhat új kezdetet..
szept. 15. 21:26
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk van otteleg sok fiu .. nektek noknek mindig az elerhetetlenebb kell ilyen - olyan modon.
szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es. Van de elég kevés. Egyik sem mutatott érdeklődést :)
szept. 16. 06:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz?
tegnapelőtt 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem is szakitana a parjaval miattad. Te csak egy kis lany vagy neki aki meg sok mindent nem tud az eletrol..
tegnapelőtt 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!