Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbség a szerelem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szerelem és a sexuális vágy között? Hogyan érthetem meg, hogy csak le akarok vele feküdni vagy szerelmes is vagyok? Sokat gondolok rá, tetszik, vonzódom hozzá.

Figyelt kérdés

szept. 2. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha ez kérdés akkor biztos nem szerelemről van szó
szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
azért ezt nem olyan nehéz eldönteni.
szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kizárólag szexuális tartalommal bíróan gondolsz rá, akkor csak szexuálisan vonzódsz hozzá, de ha úgy is eszedbe jut, hogy közös programokra mennél vele, akkor szerelmes vagy.
szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezo no 100% .
szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem vagy szerelmes mert van amihez vagy ido kell vagy meg ha sok ido telik el akkor sem lesz az , viszont ha kedveled jo erzessel tolt el ha ra gondolsz , szeretsz a kozeleben lenni, jol esik az erintese akkor tobb mint szexualis vagy.
szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

#4 igen

szept. 2. 20:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexen kívül mást is szívesen csinálnál vele, érdekel mit gondol dolgokról, mik a hobbijai, tervei a jövőre, amúgy a mentalitása akkor ez több mint vágy. A mélyebb szerelemhez szerintem már kell egy kicsit több minden, ha már ott tartasz tudni fogod.
szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexen kivul beszelgetsz vele meg foglalkozol vele mi erdekli miket szeret ,akkor az szerelem.
szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez úgy működik, hogy ha az illető kelti fel bennem az egyébként alvó őrületes szexuális vágyat, akkor szerelmes leszek. Ha alapból vágyom a szexre és ehhez keresek egy megfelelő alanyt, akkor az csak szex.
szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én minden lányba, akit kielégítek, szerelmes vagyok. Ugyanígy minden lányba akibe szerelmes vagyok, azt ki is elégíteném. Nálam nincs különbség nemhogy szex és szerelem között, de barátság és szerelem között sincs.
szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!