Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért lesz leépülés a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz leépülés a kapcsolataimból?

Figyelt kérdés

Ez a 4. kapcsolatom, de érzem hogy ez is kezdd rossz vizekre evezni.. egy éve tart eddig

Mindig a szokásos van..: elkezd írogatni egy lány, megtetszik nekem is, szerelmesek leszünk, nagyon jó minden és happy, rengeteg program stb...majd úgy fél év-egy év elteltével jön egy kis veszekedősebb időszak...majd elmúlik..aztán nem sokára elkezdődik az a lányban hogy elkezdi mondani hogy nincs magával megelégedve, nem tetszik magának, le van fogyva stb stb stb...(holott szerintem nem), majd kb a vége az lesz hogy megcsal.

Eddig viccen kivul az elozo harom kapcsolatom kisertetiesen hasonlitott egymasra ilyen szempontbol

Mit ronthatok en el?

A mostani baratnom most abban a fazisban van hogy elkezdett nem tetszeni maganak...

22/F


aug. 27. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Olyan lányokkal teszed magad akik tele vannak önbizalomhiánnyal és amikor jönnek a konfliktusok, úgy érzik, hogy nem szereted őket elkezdenek rib*ncoskodni, hogy feldobják egy időre az önbizalmamukat. Jobban kéne válogatni a lányok közül...
aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Nálam ugyanez...

Amint kezd stabillá válni a kapcsolat, a lányok bekattannak és vagy lelépnek valaki mással, vagy magukkal kezdenek elégedetlenek lenni, vagy átmennek sárkányba.


És ne gyertek azzal, hogy nem teszek a kapcsolatért, mert teszek. A veszekedések és konfliktusok hiányoznak nekik. Általában rossz kapcsolatból jönnek, gondolom azt szokták meg vagy nem tudom..


f

aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

...akkor kitalálja, hogy csalom, miközben nem. Kitalálja, hogy szeretőim vannak. Munkahelyen, barátaim között, akárhol, mindenhol. FÉltékenységi rohamok a semmire. Barátokkal vagyok? Tuti ott is mással enyelgek.


És sorolhatnám.


2. voltam.

aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg nem érezteted, hogy szexinek és kívánatosnak látod. Ezért ezt másnál keresi.
aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Mert alattomos luvnyáknak adsz esélyt. Látnod kéne, hogy nincsenek magukkal megelégedve és ha már kezdik hangoztatni mint a mostani barátnőd szakítani. Nem azért létezel, hogy önbizalmukat növeld, nekik kellene.
aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Miért hiszitek, hogy a kérdező nem hibás?

Mi van, ha rendszeresen szétlájkolja a női ismerősöket, photoshopos instacicákat nézeget, a csajával sétálva is forog mások után?

Mi van, ha leenged a kapcsolat alatt, már nem engedi előre az ajtóban, nem dicséri meg, csak a randizós korszak elején?

Mi van, ha megszűnnek a kedves, gyengéd érintések, a hosszú előjáték, az udvarlás?


Ebben az esetben minden csajjal eljön ugyanez. Egész addig, amíg a kérdező nem változtat valamit.

Huszonévesen még vicces tud lenni, ha évente van új csaja, mert pár hónapnál tovább egyik kapcsolata sem bírja. De harminc felett itt fog majd vinnyogni, hogy már a selejtnek se kell.

aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6


És akkor az mentség a megcsalásra, vagy mi? Szakítani kéne ha a kérdező tiszteletlen és nem megcsalni!

aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A veszekedés a lényeg. Miért veszekedtek? Hogy alakul ki? Mit mondtok egymásnak?
aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pont hogy nincs ez, én megdicsértem mindíg is őket meg minden, de mintha az én dicséretemet már megszokták volna, és azt semmibe se nézték
aug. 27. 16:53
 10/10 anonim ***** válasza:
6. Ez egy anonim oldal. Mindenki azt hisz el, amit akar. Nyilván nincs fekete-fehér, nincs olyan, hogy egyik fél 100% hibás, a másik 0%. Meg kell hallgatni mindkét fél szempontját!
aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!