Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért baj ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha nem akarok semmit egy férfitól, de szívesen flörtölök vele?

Figyelt kérdés

Sőt, kimondottan tetszik, ha azt látom a férfin, hogy elveszti a fejét.

Lehet ezt úgy művelni, hogy a másiknak ne essen rosszul, hanem ő is ugyanúgy szórakozásnak fogja fel?

Ez egy veszélyes játék? Miért? Miért van mindig az, hogy azt olvasom, hogy ez mekkora hülyítés? Miért nem lehet, hogy mindkét fél élvezi és pontosan tudja miről szól?


aug. 21. 18:57
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Vágyok rá, de tudatosan nem fogom megtenni amit mondasz, 20.
aug. 22. 16:49
 22/31 anonim ***** válasza:
21. Akkor tudat nelkul? : D
aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet úgy művelni, hogy ne essen rosszul. Mi férfiak máshogy vagyunk bekötve: ha egy nő flörtöl velünk, akkor az számunkra azt jelenti, hogy szeretne "valamit".

Ha nem akarsz összejönni vele, akkor ne szivasd ezzel a hülyítéssel! Ez kegyetlenség.

aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
23. Így van. Ezzel csak azt éri el a kérdező hogy nem fog többet foglalkozni vele az a férfi. Mi férfiak nagyon nem szeretjük ha hülyére vesznek és sokunknak van önbecsülése .
aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Ok, ezt értem. Hogy tudom akkor tudomására hozni, hogy vonzó férfinak tartom, de jelenleg nem vagyok abban az élethelyzetben, hogy belebonyolodjak. Vagy kérdezhetném azt is, hogy akkor tagadjam le és csináljak úgy, mintha teljesen hidegen hagyna?
aug. 22. 21:26
 26/31 anonim ***** válasza:
25. Ha letagadod akkor is le fog lepni es lehet soha nem fog mar tobbe rad nezni se.. vagy a tudtara adod vagy hagyd beken .
aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
#25 miért adnád tudomására, hogy vonzónak tartod, ha nem akarsz tőle semmit?
aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
27. Mert bele habarodott. Van egy erzesem hogy a kerdezo sztorijabol hianyzik az a resz hogy “ foglalt” szerintem ez itt a gond.. mar mint a kerdezo foglalt a pasi az szingli gondolom.
aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ezt tartom én önbizalomnövelő flörtnek. :D Amikor nem akarsz semmit, csak jól esik. Egy kis csábítas minden következmény nélkül. Van aki komolyan veszi ezt, de szerintem legtöbben nem.
aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
29, mármint ki veszi komolyan?
aug. 25. 20:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!