Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha beleszerettel 1 másik nőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettel 1 másik nőbe es emiatt elvágsz tőle minden szálat, hogy bírod nélküle hogy nem látod, hogy kizartad az életedből?

Figyelt kérdés
Hogy bírod lelkileg? Mennyire vagy Padlón? Hogytudod kontrollalni blokkolni az erzeseid felé? Esetleg Aki járt már így mennyi idő kellett még tulleptel rajta?

#blokkolás #Szzerelem
aug. 18. 17:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Aztszretnem ha a párommal megjavulna a dolog nem csak mint lakotarsak lennénk. Jeleztem már neki de egyelőre nincs változás. Van 1 felépítmény életünk szeretek vele lenni szeretem őt csak azt nem szeretem hogy elhanyagol. Ha javulnak a helyzet akkor a másik nő már nem lenne
aug. 19. 17:51
 12/20 anonim ***** válasza:
38%

3 év múlva a másikról írnál így.

Azon gondolkodj, hogy miert laposodtak el a dolgok?

Mert nem vagy elég férfi a kapcsolatban? Nem adsz figyelmet, virágot, meglepetést, hogy kedve legyen szexelni? Érzi, hogy a tenyereden hordod?

Vagy zsugori vagy es szakítsz az árokpartról egy virágot, es elvárod, hogy ingyen cseléd legyen?

Mitől érezze magát nőnek melletted?

Ahhoz te kell férfi legyél!

Azért mondom, mert a másik kapcsolat is idejutna, ugyanúgy ellaposodna!

Ha te unod őt hidd el, hogy ő is téged ugyanolyan mértékben, mert az ilyen érzés általában KÖLCSÖNÖS!

Lehet sokként ér ez téged, de ha nem fektetsz semmit a kapcsolatba, hanem egy smucig baniszámolgató kicsinyes kisfiú vagy, aki anyukát keres, akkor azt fogsz kapni minden kapcsolatban!

aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

SZTEm nála elmúlt a szerelem. Én tekertem ért

Évekig nem értékelte. Válni nem akar kérdeztem tőle. Aztmondja. Szzeret mégse érzem...

aug. 19. 18:12
 14/20 anonim ***** válasza:
30%

Ugyanúgy rádunt, ahogy te rá.

100% már ő is megbámul egy jó férfitestet, ami nem a tied.

Szeret téged, ahogy te őt, mint testvérek egymást, nem szexualisan.

Pajtása vagy.

aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem lát férfinek téged már.

Én ezen elgondolkoznák, hogy hogyan jutottam idáig

aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én csak azt untam méh h tekerek utána hiába amúgy ha úgy alakul hozzam nem lenne nekem se pótlék
aug. 19. 18:30
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd neki is lesz más! Lehet van is. Úgy tűnik titeket a kényelem tart össze
aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%
Válni kéne és kész.
aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem szeret csak azt hazudja mert neki kenyelmes ez a kapcsolat amit nem szeretne massal megint az elejetol ujra epiteni. Nehogy az legyen majd te megbanod hogy ebben benne maradtal majd o fog mas miatt ki dobni akar 1-2-3 ev mulva.. Az sem kizart hogy neki van valakije .
aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem, miért maradsz olyan mellett aki nem rak energiát a kapcsolatba. Mondani könnyű, hogy szeret.
aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!