Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolatban lévő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban lévő lányok, ti nem féltek hogy egyszer beleszerettek egy másik férfiba?

Figyelt kérdés
Egyszer jön egy férfi aki akarva vagy akaratlanul ellopja a szíveteket.

2022. dec. 3. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki éppen kapcsolatban van éppen boldog, az nem gondol erre. És nyilván nem fogja senki azt mondani, hogy persze megeshet.


Mindenki azt hallja, hogy ő a tökéletes mindennél jobban szereti az élete stb. Ez sokszor van így.


Aztán ez vagy kitart sokáig vagy nem....

2022. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleve fel sem merül, mint kérdés, és mivel volt pár kapcsolatom, tudom, hogy nem leszek szerelmes, ha minden rendben van körülöttem.
2022. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Többször előfordult már, hogy beleszerettem valakibe. Miért kéne ettől félnem? A páromat szeretem teljes szívemből. Holmi kis szerelem nem állhat közénk.
2022. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ezen mit kell félni?

HA beleszeretek valaki másba, akkor ez van. A szerelem az ilyen, jön-megy, akinek csak ezen alapul a kapcsolata, az már rég rossz.

2022. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Ha félek, akkor nem történhet meg? Na, ugye. Akkor minek féljek?
2022. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem félek. Én azt gondolom ha minden klappol a kapcsolatban ott nem tud harmadik fél belépni.
2022. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek. Eleve nem lennék olyannal, aki mellett ettől félnék vagy akivel nem gondolom, hogy együtt öregszem meg. Persze ezt lehet naiv hozzáállásnak nevezni, de szerintem egy jó párkapcsolatban, szerelmesen így érzi az ember. Ha ez hiányzik, a lényegi rész veszett el és nem érdemes sokáig húzni a szakítást.
2022. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult már sajnos, de nem történt semmi. Tisztában vagyok a kapcsolatom hiányosságával, de ettől függetlenül szeretem a párom.


Akibe belezúgtam meg amúgy sem normális, és nem tudnám elviselni magam mellett. szóval nem veszítek semmit. ;)

2022. dec. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
20 évnyi monoton kapcsolat után szerettem bele egy 12 évvel fiatalabb srácba. Ennek több mint 4 éve. Nem feküdtünk le, csak majdnem, de valahogy nem sikerül elengedni a másikat, pedig próbáltuk.
2022. dec. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Volt hasonló szituban részem. Kicsit elcsavartam egy lány fejét, bár nem tudtam, hogy párkapcsolata van, valamint egyedülállónak állította magát.

Ő csak beszélgetni akart, megkapta. Viszont arra nem számított, hogy mivel generációs különbség van korilag köztünk egészen másként fogok bizonyos dolgokkal kapcsolatban vélekedni mint a korosztálya, így imponálni kezdett neki a dolog.

Aztán félelme miatt, hogy ha lesz köztünk valami, akkor ott is elcsavarom a fejét, megszakadt a kapcsolat.

2022. dec. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!