Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenki belém szeret, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki belém szeret, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Huha, nehéz lesz ezt megfogalmazni…

A helyzet az, hogy akárkivel (legyen az nő vagy férfi) próbálok kialakítani (vagy kialakult már) egy baráti kapcsolatot egyszerűen mindenki egy bizonyos idő után benyögi, hogy ő amúgy odáig van értem.

Azért sokkolt és ért csapásként most ez a tudat mert egy több éves részemről igaz barátságnak hitt kapcsolatomról most derült ki, hogy amúgy ő is fülig szerelmes volt/most is az.

Egyszerűen mindenki vagy régebben vagy most is szerelmes belém, akiket én barátnak hittem.

Mit tegyek? Hiányzik, hogy senkivel sem tudok beszélgetni, baráti kapcsolatot kiépíteni mert egyszerűen belém szeretnek. Nem akarom én húzni senki agyát, nem kelletem magam, őszinte ember vagyok, igénylem a társaságot, baráti kapcsolatokat.

Már több éves párkapcsolatban élek és ezt mindenki tudja, ennek ellenére mindig jönnek ezek a felismerések és falnak ütközök így baráti téren..

Tudom, ez így elég furán hangzódhat, biztos sokan azt gondolják, hogy csak kitalálom, de nem. Így van és teljesen el vagyok keseredve.

A véleményetekre vagyok kiváncsi mégis mit csinálnátok a helyemben?

21/L



aug. 13. 13:15
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
39%

Még a nők is belédszeretnek? Megtanítanád ezt a képességet? :)


Jó tippet sajnos nehéz adni. Gondolom nagyon szép vagy és mellé még kedves, közvetlen is mindenkivel. Remek kombó ahhoz, hogy a férfiak megvesszenek érted.

Persze az sem jó, ha elkezdesz bunkózni, mert akkor azért veszítesz el barátokat.


Hülyén fog hangzani, esetleg próbltál meleg férfiakkal ismerkedni? Ők nem fognak belédszeretni. De ha mégis, akkor Kupidó nagyon utálhat téged és körülötted mindenkit nyilaz :)

aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
61%
31. Fogyi vagy nyalis vagy?
aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!