Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenki belém szeret, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki belém szeret, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Huha, nehéz lesz ezt megfogalmazni…

A helyzet az, hogy akárkivel (legyen az nő vagy férfi) próbálok kialakítani (vagy kialakult már) egy baráti kapcsolatot egyszerűen mindenki egy bizonyos idő után benyögi, hogy ő amúgy odáig van értem.

Azért sokkolt és ért csapásként most ez a tudat mert egy több éves részemről igaz barátságnak hitt kapcsolatomról most derült ki, hogy amúgy ő is fülig szerelmes volt/most is az.

Egyszerűen mindenki vagy régebben vagy most is szerelmes belém, akiket én barátnak hittem.

Mit tegyek? Hiányzik, hogy senkivel sem tudok beszélgetni, baráti kapcsolatot kiépíteni mert egyszerűen belém szeretnek. Nem akarom én húzni senki agyát, nem kelletem magam, őszinte ember vagyok, igénylem a társaságot, baráti kapcsolatokat.

Már több éves párkapcsolatban élek és ezt mindenki tudja, ennek ellenére mindig jönnek ezek a felismerések és falnak ütközök így baráti téren..

Tudom, ez így elég furán hangzódhat, biztos sokan azt gondolják, hogy csak kitalálom, de nem. Így van és teljesen el vagyok keseredve.

A véleményetekre vagyok kiváncsi mégis mit csinálnátok a helyemben?

21/L



aug. 13. 13:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%

Nyugi, csak dugni akarnak, mélyebben, emberileg annyira nem érdekled őket. Ez a szép nők keresztje! :(


Láttam ár pár ilyen esetet, a környezet mindig azt kérdezte, ki lesz az a végtelenül szerencsés ember, aki majd egy ilyen nővel lehet? Mert ugye csak egy ember lehet. Szokj hozzá, de nem lesz egyszerű!

aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom jól nézel ki. Vonzó nőként én se tudtam soha férfiakkal barátságot fenntartani. Mindig bepróbálkoztak idővel. Lánybarátnőim közül is utaltak rá páran, hogy csinos vagyok és szeretik a lányokat is. Én ilyenkor mindig elmondom, hogy full hetero vagyok, ennyi, nem szakad meg a barátság velük.
aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
100%
Én annyit tennék a helyedben, hogy sokáig húznám az ismerkedős szakaszt. ( Szóval mondjuk eleinte csak ismerősök vagytok, és pár hónap után lesztek jó barátok). Addigra kiderülne mondjuk a másik lanyról, hogy full heteró, lányra rá sem nézne úgy, és akkor kezdhetsz mélyebben és megnyílni neki.
aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen ez, a legnagyobb csalódás szerintem.

Amikor azt hiszed hogy szeret veled jókat röhögni, kedveli a személyiségedet , erre 3 év elteltével elárulja hogy leszbikus és szerelmes beléd.

Nekem életem legnagyobb csalódása ez volt, a pasik meg mind mind , kivétel nélkül dugni akartak.

Sz@r!

Mert nem a személyiségedet nézik, nem téged szeretnek hanem a külsődet nézik.

aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Most már 42 vagyok, és mivel most is van egy pasi aki zaklat ( roma, dagi,büdös,buta), eszembe jutott hogy mennyi zaklatóm volt munkahelyen az évek alatt.

Hogy a bizti őr ki akar hívni az öltözőbe, hogy a munkatárs odamondja a fülembe hogy úgy kíván hogy alig bír magával, hogy a technika tanárom fogdosott, hogy az úszóoktatóm le se vette a szemét a lábamközéről, a többi az csak les.

Biztos vannak nők akiknek ez jólesik, de engem irritál.

Az ahogy bámulnak, akár nővel kézen fogva sétálva is, pofátlanok!

aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
19%
Keruld a ferfiakat, nokkel baratkozz ha fontos a kapcsolatod!
aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Tul kozvetlen vagy .
aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy épp ellenkezőleg van.. nem gondolnám, hogy akinek csak külsőleg “tetszek” és “dugni akar” ír konkrétan egy regényt a belső lelkivilágomat elevenítő szépségekről… Ráadásul mindenki tudja, hogy nem vagyok könnyen kapható rongy…

Pedig nem egyszer próbáltam eltántorítani a barátaimat (miután bevallották érzéseiket) hogy márpedig ők csak a “külsőmbe szerelmesek”, de nem… azt érzi az ember ha a másiknál komolyabb a dolog egy testi vágynál..

Ráadásul többször előfordult az is ismerkedési szakaszban, hogy ők is párkapcsolatban éltek és külsőleg nem vonzódtak, viszont idővel a belsőm tetszett meg és véget vetettek a párkapcsolatuknak miattam. (Pedig én egy barátommal sem jöttem össze, részemről nem történt semmi sem)

Sőt olyan is volt, hogy az egyik barátom csaja (aki teljesen odáig volt érte) jött oda hozzám, hogy hát a pasija belém szerelmes évek óta..🥹

Szerintem ezeket a “barátokat” nem lehet megtartani, mert az egyik fél örökké sóvárogni fog a másik után, én pedig nem akarok senkit se megbántani, lehúzni és főleg nem játszadozni érzelmekkel.

aug. 13. 15:23
 9/32 anonim ***** válasza:
61%

“nem gondolnám, hogy akinek csak külsőleg “tetszek” és “dugni akar” ír konkrétan egy regényt a belső lelkivilágomat elevenítő szépségekről… Ráadásul mindenki tudja, hogy nem vagyok könnyen kapható rongy…“



Pedig pont azzal kezdunk el lelkizni akirol tudjuk hogy ez az ut az ami a szexig vezethet.. nalam mar be vallt es nem vagyok egyedul vele szerintem. F

aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

“Ráadásul mindenki tudja, hogy nem vagyok könnyen kapható rongy“


Pont ezért játsszák el a hősszerelmest.

aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!