Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ti bevállalnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti bevállalnátok egy olyan lehetséges párkapcsolatot, ahol bár nagyon vonzónak tartjátok a nőt, viszont nincs iránta mélyebb érzelmetek? Tehát mondjuk néhány randi, szex, aztán meglátjuk, lesz-e iránta valamilyen romantikus érzelem alapon?

Figyelt kérdés

aug. 3. 22:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem, de ha nagyon vonzó akkor persze, hogy dugunk. Az érzések viszont ha nem alakulnak ki, akkor az nem kapcsolat, csak szexuális viszony akivel összejársz dugni.

Az érzések meg nem fognak randitól kialakulni, sem pedig "meglátjuk" alapon. Az vagy jön, vagy nem - nem befolyásolható (ha az lenne, akkor nem lenne valódi érzés).

aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Ezt úgy írod, mintha a nőnek nem lenne ebbe beleszólása.Ha ő komolyat akar és megérzi rajtad, hogy te nem úgy érzel, ahogy elvárná, akkor nem is biztos, hogy fog veled néhány randi után dugni.
aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
87%
Mivel magányos vagyok és még sosem volt párkapcsolatom, örülnék ha találnék olyan nekem tetsző nőt aki egyáltalán össze jönne velem.
aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan érdekes! Tulajdonképpen azért vagy vele, mert szép?

Ez szexkapcsolat, nemdebár? Persze ha ezt ő is így gondolja. Azért nagyban függ az ő hozzáállásától is a jövőtök, kettőn áll a vásár.

Maradj vele, hiszen a feszültséget le kell vezetned valahogy, nekem meg írhatsz, érzelmi alapon. Feltételezem, hogy van lelked.

Bocs, hogy nőként válaszoltam. Ja, a nőktől fogsz megtudni titkokat a nőkről, nem a férfiaktól.

Én meg a férfiaktól tanultam, hogy várhatsz rá, hogy jöjjön az érzelem, nem jön, ha nincs ott az elején.

aug. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Várhatsz a romantikus érzelemre örökké. Ha most nincs, később sem lesz. Olyan ez a kapcsolat, mintha egy képet szeretnél. Jó cucc, aztán ennyi

Valamiért nagyon keresed a szerelmet

aug. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Kezdetben a legtöbb kapcsolat így indul.


Van egy hót ismeretlen ember, meglátod megtetszik, majd elkezded megismerni...aztán vagy összeilletek vagy sem, vagy lesznek érzelmek vagy sem.


Ebbe semmi kivetnivaló, semmi negatívum nincs.

aug. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Legyen tartásod. Ha büszke vagy rá, akkor felvállalod, ha nem vagy büszke mellette, hogy vele vagy, akkor ne húzd. Az idejét se.


Nagyon bizonytalan vagy, ezzel kéne kezdened valamit. Tapasztalj vele, aztán majd meglátod. Egy kapcsolatban az az általános, hogy nem egyszerre égtek ugyanolyan hőfokon, egyszer ő szeret jobban, egyszer te. Sosem találod meg elsőre a tökéletest, mindenkinél van jobb. Nálad is :)

aug. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

6-ossal értek egyet.

Itt az a kérdés, mennyi ideig bírod óvszerrel. Egy párkapcsolatban egy idő után másra térünk át. Ha a csaj szerelmes beléd, te meg nem teszel ellene, elvagytok, esélyes, hogy megterhesedik...

Na és ha ekkor sem érzel iránta semmit különösebben, csak a megszokás miatt vagytok együtt, akkor az gáz.

aug. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt több ilyen ismerkedésem is, ahol eleinte nem volt mélyebb érzelem, ami eleinte zavart is, de aztán ahogy beszélgettünk és megismertük egymást ki tudott alakulni, de aztán más okok miatt, különböző életcélok miatt végül leállt az ismerkedés.


Eleinte zavaró lehet hogy nincs mély érzelem, de ha amúgy vonzó az illető, akkor ki tud alakulni, mert ilyen téren meg van a kémia, vagy szikra... ki minek nevezi.


Volt olyan kapcsolatom, ahol már az elején meg voltak az érzelmek is, emiatt sokáig ezt kerestem egy ismerkedésnél, hogy ez legyen meg, és ha nincs, akkor kuka. De ez hülyeség, idő kell a megismeréshez, és nem lehet csak érzelmi alapon dönteni úgy, hogy fogalmad sincs ki a másik, működtök-e, tényleg egymást szeretitek-e. Ehhez idő kell, megismerni kell.. ez egy folyamat, nem pedig egy fellángolás, ami egy érzelem, de nem realitásra épül.

aug. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#9 Szerintem a kérdező a szerelmet keresi. Arra várhat ;)

A párkapcsolatokhoz ez nem feltétlenül kell, jól írod.

Kérdező, vágj bele!

aug. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!