Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt hogy eliteltetek a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy eliteltetek a nagy korkulonbseget majd beleszerettetek egy nalatok joval idosebb pasiba?

Figyelt kérdés
aug. 3. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elítélni sosem ítéltem el, és voltam már idősebb férfiakba szerelmes. Az egyik a párom.
aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

16 évesként egy 36 évest nagyon idősnek gondoltam, ez 21 évesen már változott.

Persze egyáltalán nem mindegy, hogy milyen az illető.

aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Volt! Vilag eletemben ha szoba kerult hogy valaki ossze jon egy nala idosebbel nem ertettem.... Nem ertettem 26 eves koromig hogy mi a fene kothet ossze ket teljesen mas generacioban levo ember.. aztan 360 fokot fordult a vilagnezetem :))) es szinte el sem tudok kepzelni magam melle velem egykorut.
aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha360at fordult akkor nem ugyan ott tartasz ahonnan indultál?
aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na latod, ebbe bele sem gondoltam :)) Logikai szempontbol megkozelitve, ott tartanek. De nem ott tartok, hiszen inkabb a nalam joval idosebbek tetszenek.
aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem a nő részéről gáz ha a férfi fiatalabb, úgy jön ki, hogy neki kell a fiatal fsz. Számomra ez undorító és szánalmas. Ha a férfi oldalát nézzük, ott annyi van, hogy jól elmeséli majd, hogy bszott egy nála idősebb nővel, a férfinak ezt jelenti ha idősebb nővel van.

Nem tudom hogy a nőknek ebben mi az ami nem érthető, és mi az ami ennek ellenére mégis belemennek abba, hogy csak egy pinát lát benne a fiatalabb pasi, amivel majd flexel később mások előtt. De nem, a nőknek ez jó, szóval marad így.

aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Soha nem ítéltem el.

Igen,megesett velem kétszer is.

Tapasztalatnak jó volt és nem rajtam múlott egyik esetben sem, hogy nem fordultak komolyra a dolgok.Pedig nagyon úgy festett az elején, mindkétszer.Ez van...😀

aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 bizonyára magadból indulsz ki. Mindig idősebb nőim voltak, vannak és lesznek és soha nem így tekintettem rájuk. Egyszerűen a korosztályommal sosem vegyültem.
aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Köszi.
aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ítéltem el, csak nem gondoltam, hogy velem is megtörténhet. De azokból semmi sem lett... plátói szerelem.

Sulis koromban voltam nagyon szerelmes tölem fiatalabb fiúba is. Biztos akkor is hülyének néztek, csak pont nem érdekelt...

aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!