Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, veletek is megtörtént...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek is megtörtént már, hogy valaki így elbánt veletek? Utána jött az igazi vagy újra megtörtént?

Figyelt kérdés

Főleg ilyenekre gondolok, hogy nem vettétek észre a jeleket vagy nem hallgattatok magatokra és valaki kihasznált titeket, hülyének nézett évekig, főleg szexre kellettetek és utána még a végén a lelketekbe is gyalogolt vagy megbántott? Ilyen eset után később már nyitott szemmel jártatok es normális férfit találtatok, akár az igazit? Ugye többször ez nem történik meg, ha az ember utána résen van?

Kinek mi a tapasztalata és hogy tettétek túl magatokat a dolgokon?

Sztorik is jöhetnek



aug. 2. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, átvágott, meg akart csalni, de elhagytam amikor kiderítettem, kihevertem és azóta mással vagyok. Remélem ő nem teszi meg velem, de az biztos, hogy időben észreveszem.
aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem nem egészen így alakult... nem ilyen 'kiálltam a próbát, megtanultam a leckét, most már jöhet a jó' módon.

Odáig stimmel, hogy nyitott szemmel járok vagy ehelyett inkább úgy mondanám, hogy rendesen kiélesedtek a radarjaim, sokkal érzékenyebb lett a szűrőm. De ez tudod, mire jó csak? Hogy azonnal vagy elég hamar felismerem, akire nemet kell mondani, és meg is teszem. Gyakorlatilag sorra csak ezt teszem, mert nem jön olyan, akire nyugodtan igent mondhatnék. Szóval egy dolog, hogy te ezek után észnél vagy, figyelsz, mérsz, de a másik részét a dolognak nem tudod befolyásolni, lényegében a szerencsén múlik, hogy milyen jelölt sodródik az utadba, rajtad csak annyi múlik, hogy időben felismerd, ha nem megfelelő, és elutasítsd. De lehet, hogy 'százat' is el kell utasítanod, és a következőre ugyanúgy még mindig nem mondhatsz igent, mert ő sem lesz jó.

aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Exem akkor mutatta ki a foga fehérjét, miután megkérte a kezem. Betegesen féltékeny, irányításmániás b***rom volt, és a végén még ő csalt meg engem. Aztán amikor szakítottam vele, megütött, és bezárt a lakásba, hogy " észhez térjek" és legyen időm elfogadni, hogy èn ( szerinte) az övé vagyok amíg azt ő akarja. Az ablakon át szöktem el. 20 éves voltam ekkor.

Utána addig zaklatott míg telefonszámot nem cseréltem. Mikor az ő számát letiltottam, más idegen telefonszámokról hívogatott.

Nem azonnal, hanem 4 évvel később jött az igazi szerelem:). 1,5 év után össze is házasodtunk. Most már több mint 14 éve vagyunk együtt:)

aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyére vett, azóta is szégyellem magam miatta, mert láttam a jeleket, de elhessegettem őket, mondván, hogy ennyire gyökér nem lehet valaki, és én spilázom túl a dolgokat. Nem vagyok egy hisztérika típus, ezért rosszul éreztem magam amiatt, hogy aprócseprőnek tűnő dolgok megakasztanak. Hát inkább homokba dugtam a fejem. Azóta van párom, soha egyszer sem tapasztaltam nála semmi olyat, ami megbirizgálná a radaromat. Tudom, hogy bízhatok benne és nem okoz csalódást.
aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

20-as éveimben jóformán csak ilyenek voltak. Az elmúlt 1,5 évben sok változás történt. Elköltöztem otthonról, új munkahely, új hobbi stb és a hobbi kapcsán találkoztam egy férfival és összejöttünk kb fél éve. Na ő messze jobb mint bárki eddig. Szoktam mondogatni, hogy nem is értem miért van velem, mert én a bántalmazói kapcsolatokhoz vagyok hozzászokva vele meg egészséges a kapcsolatunk.


Idővel túl leszel ezen. Ha nem, akkor érdemes pszichológushoz menni.

aug. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rám írt ismerkedés céljából, így elmondtam neki dolgokat amiket nem kellett volna. Nem volt elég érett egy kapcsolathoz és gyerekes volt, nem értett engem. Mondtam neki hogy szerelmes lettem belé, és úgy tett mintha ő is érezne valamit irántam. Eltűnt egy hétre szó nélkül, majd újra felbukkant és azt hazudta nekem hogy beszélgetett egy csajjal és csak ennyi történt. Utána lebuktatta magát és közölte, hogy már nem emlékszik a csaj arcára mert bikiniben volt, de neki nem volt unszimpatikus. Ezen kiborultam, és neki állt feljebb. Végig ellenszenves, bántó, megalázó stílusban írt és kritizált, kinevetett. Nekem azt mondta nem ismerkedik/beszél vele... hazudott. Végig elérhető volt és nekem lassan válaszolt, a ribijével írt. Kimutatta a foga fehérjét. Olyanokat mondott hogy van okom féltékenynek lenni, mert az a csaj jobb nálam, és örül neki.

Ezzel úgy reagáltam hogy letiltottam.

Ezt majd még megkeserüli!

aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!