Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassú vagy gyors folyamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassú vagy gyors folyamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

29 éves nő vagyok,a férfi akivel randizom és találkozgatok egy hónapja 32.

Szóval az a kérdés,hogy szerintetek az a jobb ha gyorsan szerelembe esik valaki vagy ha lassan? Én szeretek vele lenni,és van hogy azt érzem bele tudnék szeretni,sajna néha vitázunk ami miatt nem tud rendesen kialakulni,de nagyon akarjuk egymással a dolgot. Az a kérdés hogy ez így normális hogy hónapok kellenek a szerelemhez?


júl. 26. 16:15
 1/7 retektorta ***** válasza:
100%
Egy hónapos ismerkedés alatt min tudtok vitázni? Minden rosszindulat nélkül, tényleg érdekel.
júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Normális. Mi több mint fél évig randiztunk, mire ki lett mondva hogy több is van közöttünk. De az tart idestova lassan 9 éve, és ugyanúgy vágyakozva nézünk egymásra mint annó 9 évvel ezelőtt. A jó dolgok lassúak.
júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Egy kérdés: min lehet 1 hónap után/közben vitatkozni?

Amúgy válaszolva: inkább lassabban alakuljon ki, mint túl gyorsan, mert az gyakran nem hosszú életű. Van is erre egy kifejezés: szalmaláng.

júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Hat igazabol ő is neha mond olyat amit megbán,én meg néha hirtelen vagyok..sajnos senki sem tökéletes,de dolgozunk rajta.

júl. 26. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem az a lényege, hogy milyen gyorsan vagy lassan alakul ki szerintem, hanem az, hogy már az elején hogy álltok egymáshoz. Nekem ez olyan erőltetettnek tűnik. Olyan akarom, hogy működjön, de igazából nem érzem, amit kell kicsit sem. Nekem gyorsan alakulnak az érzelmeim, de nem múlnak el gyorsan. Szóval nem feltétlenül igaz, amit írnak. Ehhez neked kell ismerned magad és nem másnak.
júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik jó.
júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Nem lehet kategorikusan kijelenteni, hogy melyik jó. Közel 50 kapcsolatomban mindkettő előfordult. De a feleségemet egy szerdai nap ebédszünetében ismertem meg, este bekopogtam a szobájába, szombaton összecuccoltunk. Ennek 25 éve, és rendületlenül imádjuk egymást.
júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!