Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti mikor látjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mikor látjátok a legszebbnek a barátnőtöket/feleségeteket?

Figyelt kérdés
Milyen élethelyzetben, szituációban? A párom azt mondta, hogy szex közben lát a legszebbnek és nem tudom ez mennyire pozitív...

júl. 26. 15:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Meztelenul behajolva.
júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#12 Nnna. Végre valaki illusztrálja, milyen az, amikor a csúnya (arcú) nő is "elkel". Amikor én ugyanezt leírom csúnya arcú nőként, lepontoznak érte, meg belém állnak, hogy negatív vagyok, biztos rossz a kisugárzásom, nem a fejemMEL, hanem a fejemBEN van a probléma, blablabla. Holott íme a valóság nyersen.
júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22. Hajolj be te is akkor..
júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#23 Csakhogy az együtt töltött idő nem szólhat 100%-ban a kutyában dugásról. Vagy hogy képzelted el? Már az ismerkedést így indítjuk, hogy az arcomat ne is lássa? Találkozunk, így lépjek be az ajtón? Sosem beszélgetünk, nem sétálunk egymás mellett, főleg nem ülünk le vagy állunk meg egymással szemben? ... :D
júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24. Lehet igy is.
júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!