Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor fogom elfelejteni végre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom elfelejteni végre?

Figyelt kérdés
2 éve szakítottam egy lánnyal akivel 2 évig voltunk együtt. Ő is és én is hibásak voltunk. Én megcsaltam, de hiba volt amit Ő nem tudott megbocsájtani. Szakítottunk, de a szerelem megmaradt mindkettőnk részéről szerintem. Azóta voltak más barátnőim, most is együtt vagyok valakivel, de azóta nem tudok másba szerelmes lenni. Szerintem Ő volt nekem az igazi. Mennyi idő kell, hogy valaki az "igazit" elfelejtse, el lehet egyáltalán? Tapasztalatok? Én 30, Ő 25 éves.

júl. 25. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Nincs olyan, hogy igazi.

Sok-sok ember van a földön akivel tökéletesen passzoltok és szerelembe tudnál esni, találkozni egy ilyennel már nehezebb helyzet.


Elfelejteni addig nem fogod amíg fenntartod a hiú ábrándot, hogy még ő is szerelmes beléd és egyszer majd újra a tiéd lesz.

júl. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindig az kell aki nincs. Ha vele lennél meg másról álmodoznál más lenne az érdekes meg izgi. Sok pasi ilyen hogy csak a sajá párja nem kell soha csak akkor ha nem járnak.

Lasd magad a mostanik mellett is. Csak az nem kell aki veled van.

júl. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Önértèkelési zavarokbol van ez amugy. Aki nem èrtékeli magát az a párját se tudja merthát aki vele értéketlen pasival foglalkozik, az csak értéketlen nő lehet és nagyot nő amikor lelép a csaj.
júl. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Noshàt, nézzük a realitàsokat: míg együttvoltatok, valszeg nem jelentett semmit,hisz simàn félreb@sztàl mellette. Gondolom az sem úgy derült ki, h könnyes szemmel elmondtad, mi történt, hanem szimplàn lebuktàl.


Az ő hibàja, h nem bocsàtott meg? Wtf, men? Ezt te sem gondoltad komolyan, remélem...


Nekem úgy tűnsz, mint egy ötéves,akinek épp nincs mivel jàtszania.

júl. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos Noren kolléga leírta már amit én is akartam. Szóval max. annyit fűznék hozzá, hogy fogadd el: ezt te szúrtad el, és ahelyett, hogy a múlton bánkódnál, próbáld a jövőben nem elszúrni mással. Nem olyan nehéz a pömpölődet a gatyádban tartani. (Azért pisilésnél vedd elő, mert gatyába nem illik)
júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most képzelj el engem egy hosszú fehér szakállú, nagyon öreg öregemberként, amint egy sziklán ülök, és csukott szemel meditáció közben azt mondom neked, "tanuld meg becsülni amid van, míg az élet megnem tanít becsülni azt, amid már nincs" aztán szisszen egy hideg sör a kezemben. F
júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz, mert szerintem neked valahogy nem teljesen jó a képed a szerelemről, és mintha beleragadtál volna a szomorúságba.


Ez az egész "igazi" koncepció ilyen hollywoodi mese, amit jól elhiszünk (#1 jól mondja), aztán nem tudunk nélküle boldogok lenni. A szerelem amellett, hogy találsz egy embert akivel közös az értékrendetek és van köztetek fizikai vonzalom, rengeteg, állandó munka egy kapcsolaton. Folyamatosan dolgoztok a közös bizalmon és az életeteken - ha ezt bele tudjátok tenni, az lehet egy életre szóló kapcsolat.


A leírtak alapján (de lehet hogy nincsen igazam, ezt te tudhatod) te egészen közönyösen várod azt a nagy szikrát, meg a nagy őt. Valahogy ilyen passzívan írod le magadat, mint aki sodródik. Ahogy most beszélsz a lányokról - hogy azóta is voltak barátnőid meg most is, de őket szereted - az nem jó. Talán az lenne a korrekt, ha szakítanál a lánnyal, akivel randizol, mert ez nem csak vele, de magaddal szemben is szörnyű dolog. Ha közönyös vagy, miért kényszeríted magad egy kapcsolatba, ami nem jó neked?


Kitartást a felejtéshez és a fejlődéshez!

júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!