Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Esküvő előtti fellángolás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtti fellángolás? Normális ez az érzés? Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz az esküvőm.

Szeretem a páromat, 5 éve vagyunk egy pár, 2 éve vagyunk jegyesek. Nagyon sokáig már-már beteges vonzódást éreztem, csak akkor voltam nyugodt és boldog, ha vele voltam. Ha fél napot külön voltunk, már hiányzott. Még 5 év után is azonnal pillangók vannak a gyomromban, ha meglátom, vagy ha ír, hív, keres.

Együtt tervezzük a jövőnket, viszont nemrég megismertem valakit.


A párom mellett nem nagyon voltam fiatalabbakkal, korombeliekkel, mert ő idősebb, így idősebb a baráti társasága is. Nekem a régi gimis, egyetemi barátnőim megmaradtak, de az ő párjaikra, testvéreikre sosem néztem "úgy". Ha eljártam barátnőkkel erre-arra, utazni, bulizni, megállapítottam, ha helyes volt valaki, de ennyi, nem tudtam elvonatkoztatni a páromtól, azonnal hozzá hasonlítottam mindenkit és hogy ők mennyivel kevesebbek.


Erre most felbukkant egy korombéli srác, 27 éves (én 25 vagyok).

A legjobb barátnőm által találkoztunk, az ő párjának a legjobb barátja, eddig külföldön élt, most költözött haza, baráti nyaralós hétvégén találkoztunk.

Mikor először beszéltünk, azt éreztem, hogy jó végre korombelivel beszélgetni, fiatalok között lenni. Egész este kerestük egymás társaságát, másnap is volt egy medencézős after, ott is jól elvoltunk és kb. vártam, hogy melyik közösségi oldalamon fog felbukkanni... De bennem volt az is, hogy fogalma sincs, hogy menyasszony vagyok, mit fog majd gondolni? (nem volt rajtam a gyűrűm, mert külföldön nem érvényes a biztosítás rá)


Ez 2 hete volt, azóta néha beszélgetünk iMessage-en. És azt vettem észre, hogy izgulok, mikor ír, fog-e írni aznap?

Kérdezett a lánybúcsúmról, de pl. az esküvőről semmit, a páromról sem.


Az a baj, hogy ezt, amit nála érzek néha, sosem éreztem senkinél, csak a vőlegényemnél. De akkor szingli voltam, nem az esküvőmre készültem...


júl. 24. 22:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
Te nem szereted a párodat. Ha szeretnéd úgy ahogyan leírtad, eszedbe sem jutna másra is egy kicsit úgy gondolni. Szakíts a jelenlegi pároddal! Ha az igazi lenne, akkor egy harmadik nem tudott volna beférkőzni. Semmi értelme szerencsétlen idejét húzni, hogy aztán jövőre meg váljatok. Még idejében kitaláltad, hogy nem akarsz feleség lenni.
júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

De mitől lenne jobb mással?

Ő megad nekem mindent, kívánni sem tudnék jobb párt, férjet... Dobjam el őt és a közös életünket, azért, mert jól éreztem magam valakivel egy hétvégén?

júl. 25. 13:02
 13/22 anonim ***** válasza:
70%
Egyenlőre még úgy látod hogy csak simán jól érezted magad valaki más társaságában. Viszont ha ezek a beszélgetések amiket úgy vársz egyre gyakoribbak lesznek mert gondolom nem fogod annyiban hagyni a dolgot akkor számolj azzal is hogy bele fogsz szeretni.
júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

11-es válaszoló vagyok.


Nagyon rosszul közelíted meg. Ne a saját oldaladról nézd önző módon, hanem esetleg kicsit kívülről! Neked hogy esne, ha a vőlegényed csinálná veled ezt? Gondolom igen csak szrul. Szerintem reprezentáld ezt a párodnak és döntse el Ő, hogy mi legyen! De gondolom ahhoz túl nyuszi vagy. Legyezgeti az egódat a másik csàvó. Ha valóban olyan szerelmes lennél, mint ahogyan azt te állítod, nem egy ilyen beszélgetésbe bele se mentél volna az elején sem. Itt majd az lesz, hogy ezek a kellemes pillanatok egyre gyakoribbak lesznek, aztán übermega szerelmes leszel. Lehet félre is lépsz vagy jöhet egy megterhelő drága válás. Nem tudom mit kínlódsz. Ha ezt éreztem volna az esküvőm előtt, én nem mentem volna hozzá a férjemhez. Mi 2 éve vagyunk házasok 5,5 éve együtt, de engem minden pasi hidegen hagy. Nem érdekel más még beszélgetés szintjén sem. Téged igen. Kikacsintgatsz a kapcsolatodból. Nem értem miért akarsz egyáltalán házasodni. Egyértelmű, hogy te erre nem állsz készen.

júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagy közöttünk a korkülönbség, 22 év.

Korábban, mióta együtt vagyunk, én ritkán voltam korombeli fiúkkal, férfiakkal és ha igen, akkor sem néztem rájuk "úgy" soha.

júl. 25. 13:49
 16/22 anonim ***** válasza:
88%
Mit akarsz egy tőled 22 évvel idősebb férfitól? Az apád lehetne! Hatalmas a korkülönbség, azért érzed azt amit. Nálunk csak 6 év korkülönbség van. Teljesen jó, nem érezni. Fújd le az esküvőt, zárd le a vőlegényeddel, mert nem vagy belé szerelmes. Nagyon hamar meg fogod bánni, hogyha hozzámész. A vőlegényed közelít az 50-hez. 10 év múlva màr egy öreg bácsi lesz, te pedig még egy bőven aktív fitt nő. Ne rontsd el az életedet!
júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

"Az a baj, hogy nagy közöttünk a korkülönbség, 22 év."

Szerintem ne menj hozzá. Egészen más életszakaszban vagytok, valószínleg más felfogással is. Eleve zátonyra van ítélve. Ahogy írtad: már most látszik, hogy egész más a társaságotok, neki minden barátja vele egyidős, te meg ülsz az 50 körüli papik között 25 évesen. Teljesen normális, hogy sokkal jobban érezted magad a saját korosztályoddal.

júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
9%

Ez semmit nem jelent, csak annyit, hogy ember vagy.


Az biztos, hogy most nagyon izgalmas ez az új ember.denem jelent semmit. Beleununk, mint mindenkibe....

júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%
12: ne dobd el, de akkor ne beszélgess srácokkal bulikákban és utána ne írogass nekik!!
júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

🫠ezek vacak helyzetek de ne akard ilyen helyzetbe hozni párod.


Én összeköltözés előtt állok az álompasimmal. Erre egyik napról a másikra egy évekig csak plátói szerelmem visszatért, hogy látni szeretne. Évekig forgolódtam magányosan miatta az ágyamba rá várva. De tudod a lehetőség, a mi lett volna ha dolgok nem valóság csak ideál. Tiltottam.


Mert aki viszont ott volt veled a jó és rossz napjaidon is, aki töri magát kedvedben járjon fontosabb. Aki nem ígérget hanem valóban melletted van mert kellesz neki és ezért feleségül is vesz annak ne játsz az érzéseivel. Fordítva se esne jól neked szerintem.

Fellángolások, lehetőségek vannak nem egy nem kettő. Ha mondjuk minden 200.-dik ember váltja ki ezt az érzést belőled aki szembe jön nem jelent sok mindent.

Lehetőség. S itt kezdődik a tartás köszönöm nem kérem. Mert nem dekára mérik az embereket mint egy mobilt, hogy az új jobb lesz.

Hanem bizonyított ott volt veled akár betegségben, gyászban, tervekkel, kedvességgel, érdekelte amit mondtál, éreztél, tettél. Akkor becsüld meg szépen.

júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!