Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Esküvő előtti fellángolás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtti fellángolás? Normális ez az érzés? Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz az esküvőm.

Szeretem a páromat, 5 éve vagyunk egy pár, 2 éve vagyunk jegyesek. Nagyon sokáig már-már beteges vonzódást éreztem, csak akkor voltam nyugodt és boldog, ha vele voltam. Ha fél napot külön voltunk, már hiányzott. Még 5 év után is azonnal pillangók vannak a gyomromban, ha meglátom, vagy ha ír, hív, keres.

Együtt tervezzük a jövőnket, viszont nemrég megismertem valakit.


A párom mellett nem nagyon voltam fiatalabbakkal, korombeliekkel, mert ő idősebb, így idősebb a baráti társasága is. Nekem a régi gimis, egyetemi barátnőim megmaradtak, de az ő párjaikra, testvéreikre sosem néztem "úgy". Ha eljártam barátnőkkel erre-arra, utazni, bulizni, megállapítottam, ha helyes volt valaki, de ennyi, nem tudtam elvonatkoztatni a páromtól, azonnal hozzá hasonlítottam mindenkit és hogy ők mennyivel kevesebbek.


Erre most felbukkant egy korombéli srác, 27 éves (én 25 vagyok).

A legjobb barátnőm által találkoztunk, az ő párjának a legjobb barátja, eddig külföldön élt, most költözött haza, baráti nyaralós hétvégén találkoztunk.

Mikor először beszéltünk, azt éreztem, hogy jó végre korombelivel beszélgetni, fiatalok között lenni. Egész este kerestük egymás társaságát, másnap is volt egy medencézős after, ott is jól elvoltunk és kb. vártam, hogy melyik közösségi oldalamon fog felbukkanni... De bennem volt az is, hogy fogalma sincs, hogy menyasszony vagyok, mit fog majd gondolni? (nem volt rajtam a gyűrűm, mert külföldön nem érvényes a biztosítás rá)


Ez 2 hete volt, azóta néha beszélgetünk iMessage-en. És azt vettem észre, hogy izgulok, mikor ír, fog-e írni aznap?

Kérdezett a lánybúcsúmról, de pl. az esküvőről semmit, a páromról sem.


Az a baj, hogy ezt, amit nála érzek néha, sosem éreztem senkinél, csak a vőlegényemnél. De akkor szingli voltam, nem az esküvőmre készültem...


júl. 24. 22:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem fejezd be mással a beszélgetést, ha a párod kell. Ha meg nem akkor ne szórakozz vele.

Mindig lesznek ilyen fellángolások, ha nem bírod kezelni, ne házasodj.

júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Noren1989 ***** válasza:
86%

Egy normàlis, épkézlàb nő abbafejezte volna a beszélgetést.


Döntsd el, h te az az oltàrnàl nemet mondós, vagy előbb szakítós típus vagy.


A tippem, h rettegsz az elköteleződéstől, gyűrűtől függetlenül.


Különben azzal pattintottad volna le a friccet, h bocsmàr, de nekem vőlegényem van. Ez 99%, h nem hangzott el....

júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Ne beszelgess vele ,mert elrontod a kapcsolatod .
júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
"elrontod a kapcsolatod" - Vajon jó és stabil az a kapcsolat?
júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez amúgy eskü tipikus, hogy pont akkor jön egy harmadik fél, amikor nem számítasz rá, ráadásul a legrosszabb időpontban. Én azt gondolom, hogy ez egy teszt az élettől.

Egy biztos és hidd el nekem, ha a párod és közted minden rendben van és érzed, hogy vele tudnád leélni az életed, akkor azonnal szakítsd meg azzal a másikkal a kapcsolatod. Nagyon ritka kincs a mai világban egy normális férfi, aki veled tervezi a jövőjét.

Viszont, ha nem bírod megállni, akkor az egy elég erős jel.

júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Igen gondolom mennyire szeretheted pillangós repkedéssel a párodat ha már is más pasi társaságára vágysz.
júl. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Gyorsan zárd le vele a beszélgetest vele. Közöld, hogy amúgy jegyben jársz, akkor a hapi is visszafogja magát. Nincs több dumcsikalás meg pillangó a pocidban... Kapjál már észbe! Ez egy kaland, az se biztos, hogy bejön, emiatt eldobni a vőlegényedet egy bizonytalanba nagyon lutri.
júl. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj, hogy ha el is dobod ezt a fiatal srácot, mindig ott lesz benned a mi lett volna, ha.

Egyszerűbb most lemondani az esküvőt, mint válni.

Csak 25 éves vagy. Simán jöhet még valaki más az életedbe. (Mert nem ez a srác lesz az igazi, ő csak azért van itt, hogy elgondolkozz.)

júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%

Hány éves a vőlegényed, illetve mennyivel idősebb nálad?

Egyébként én nem házasodnék ezzel a mentalitással. Gyerekes a gondolkodásod, meg leírás alapján szerintem nem vagy még érett a házasságra. Kissé kapcsolatfüggőnek tűnsz, mindegy ki, csak foglalkozzon veled. Ezen kéne dolgozni, mert ilyen lelki alkattal jobb, ha nem házasodsz.

júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

NE b@ssz ki a vőlegényeddel, ne rabold az idejét. Nem vagy még érett a házasságra,nem élted ki magad és nem ismered saját magad sem. Ezzel semmi baj ennyi idősen!!


Nincs veled baj,korodnak megfelelően ismerkedj nyugodtan,randizz, de ne húzd a vőlegényed idejét. Mondd el neki őszintén hogy mi van, nem érzed még magad elég elkötelezettnek, zárjátok le. Mielőtt összekötnétek az életetek!

júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!