Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek valakit aki nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek valakit aki nem a párom. Sosem voltam ennyire egy hullámhosszon senkivel. Azt is tudta amit nem is mondtam. Éjszakákat beszélgettünk át. Hiányzik. És nem a szex. Lehetek így boldog a kapcsolatomban? 36 éves nő

Figyelt kérdés

júl. 24. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Mondjuk nem artana kitalálni, hogy temyleg szereted ezt az embert vagy csak olyat ad meg, ami nincs a jelenlegi kapcsolatodban. Bár nem értem, miért lényeges, hogy tud olyat, amit nem mondtál neki. Mintha egy 16 éves kislány írta volna, hogy szavak nélkül is megértik egymást. Kommunikáció nélkül az összes kapcsolat kuka.
júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Hiba volt éjszakákat átbeszélgetni vele. Érdemes lenne feladnod a kapcsolatodat, mert nagyon keveseknek sikerül ezek után visszatérni a régi kerékvágásba. Aztán, ha a szakításon túl vagy, mélyülj el ebben a kapcsolatban. Jó, hogy rátaláltál!
júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Mérlegelj, hogy nem csak fellángolásról van-e szó. Hagyj magadnak időt.

Egy kapcsolatból pedig ki lehet lépni, nem áll meg a világ. Amikor én voltam hasonló helyzetben, nekem ez a tudat, hogy valaki fontosabb, elég volt a szakításhoz az élettársammal.

júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Akit nem tisztelsz azzal ne legyél együtt.
júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kettes válaszolónak nagyon szépen köszönöm a segítséget. Jókat írtál.

Hármashoz: tavaly szeptember óta tart ez bennem. Miután nem találkoztunk többet hónapokig tartott mire összeszedtem magam. Erre tegnap rámírt. De miért? Inkább hagyta volna annyiban. Felbolygatott megint mindent bennem 😭

júl. 24. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem az lenne a legjobb mind a jelenlegi párodnak, mind neked, ha szakítanátok. Főleg, ha ez már tavaly szeptember óta fennálló helyzet. Így pedig mi értelme egy kapcsolatnak, ha te félig vagy benne érzelmileg?

Amikor nálam volt ez csak fordított helyzetben, sokkal rosszabb volt, hogy minden utólag derült ki. A másiknak sem okozol semmi jót ezzel, főleg amikor egy harmadik fél ilyen erős érzelmeket vált ki belőled.

júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

2,3 vagyok.

Ismerős a helyzeted, én is átéltem. Sőt, újra. A fenébe nem oldottam meg jól és gyorsan annak idején, most sokkal durvábban üt vissza.

júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Arra jutottam hogy valahogy elfelejtem. Megpróbálok a páromnak mindent megadni pl. szerelem, szeretet. Megérdemli. Jó ember. De rohadt nehéz 😭

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat. Szép napot nektek!

júl. 25. 10:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!