Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 éve kezdődött, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve kezdődött, hogy egy olyan férfiról álmodok folyamatosan, akivel egy gimnáziumba jártunk, mitől van ez?!

Figyelt kérdés
Az egyik volt gimis osztálytársamról van szó, már 7 éve leérettségiztünk. Mindig tetszett és én is neki, de sosem akartam tőle semmit. Viszont 2 éve, mint a villámcsapás folyton róla álmodom, folyamatosan ő jut eszembe. Már kezd idegesíteni, mert emiatt tettem egy olyan lépést is felé, amit megbántam. Nem is beszélünk. Úgyhogy valami tippetek van, mit csináljak, mert megkattanok lassan. :D

júl. 23. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Én szoktam az első fiúval aki tetszett. Nem csinálok belőle ügyet. Tudom, hogy az az oka, hogy nem volt köztünk semmi. Bennem van mélyen a kudarc és azért álmodok vele időnként. Nem kattogok rajta, nem írok rá és főleg nem kattanok meg tőle. Jól vagy kérdező? Szerintem nem. Mehetnél pszichológushoz.
júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem kereset meg a hulye rbi , pedig tudom hogy tetszettem neki csessze meg!!
júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd idővel elmúlik, a figyelmed irányítsd másra.
júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy valami napkozben triggerel amiről ő jut eszede tudatalatt. És aztán az álom hatása alá kerlusz,es Ra gondolsz. Ez ilyen ordogi kor. Probald athelyezni a butorokat kicsit, ha van kint fenykep a fiatalkorodbol,Tedd be a fiokba 1-2 hetre
júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hesegesd el a gondolatot amikor eszedbe jut és élj tartalmas életet. Idővel el fog tűnni.
júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"sosem akartam tőle semmit ... Nem is beszélünk"

Pedig szerintem mégiscsak hiányozhat neked valamiért. Nem lehet, hogy így van?

júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1 Köszi, annyira azért nem súlyos.

#4 Igen, valószínűleg közrejátszik, hogy amióta beszéltünk és konkrétan bevallotta, hogy mit érzett irántam utána többet nem írt, pedig visszaírtam neki, ennek több hónapja.

#5 Azon vagyok. :D

#6 Ő volt az első "szerelmem", csak féltem, amikor közelített felém, aztán abbamaradt az egész és teltek az évek, nekem is lett valakim és neki is.

De valószínűleg a "mi lett volna, ha" érzés az, ami bennem van. Viszont most már így tényleg mindegy.

Köszi mindenkinek.

júl. 24. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!