Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fülig szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fülig szerelmes vagyok egy lányba, de nem tudok rajta kiigazodni. Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Van egy velem egykorú (25) lány, akivel régóta ismerjük egymást, az utóbbi 2-3 hónapban kezdtünk el közel kerülni egymáshoz, többször is randiztunk, találkozunk kettesben. Nekem régóta tetszik, s most a randik során bele is szerettem, méghozzá fülig. Viszont egyáltalán nem lehet rajta kiigazodni: nem járunk még (pedig én már nagyon szeretnék), ugyanakkor a találkozókon nagyon kedves, chaten szintúgy, aztán van, hogy napokra eltűnik, nem lehet elérni, nem válaszol. Hirtelen egy jó találkozó után másnap tök rossz kedve van, elutasítóbb.

Utána megint kedves, közeledik hozzám. Én meg teljesen össze vagyok zavarodva, hogy akkor most vajon van esélyem nála, vagy nincs.

Az is eszembe jutott, hogy csak élvezi, hogy itt van egy fülig szerelmes fiú, aki teljesen odavan érte, s akit hol eltol, hol közelebb enged? Szerintetek miért ilyen?

25F



júl. 19. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Amúgy lehet, hogy egyszerűen csak játszmázik, de az is lehet, hogy valami idegbeteg.
júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Bele is szerettem, méghozzá fülig xDDDD
júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jatszik veled.

Borderlineos.

Nem tudja, mit akar.

Van valakije rajtad kivul, vagy tetszik neki mas.

Batottak, fel belemenni igazan egy uj kapcsolatba.


Par lehetoseg.

júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá.
júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hàt nők tudnak ilyenek lenni. Én a helyedben mondanàm, hogy szeretnék vele jàrni. Aztàn döntse el mit szeretne, es közölje veled, vàrsz rà. Ha keres, es akarja ok. Ha nem keres, lehet maga se tudja mit akar. Megvolt màr az első csók? Igen és az is lehet benne, hogy nem te, csak a törődésed kell neki. De azért nem javaslok ebbe igy josszú hónapokat belefektetni.
júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Valami nem kerek nála, ha veled akarna lenni, akkor lelkesedne, semmiképp nem tűnne el.


Teljesen mindegy,hogy játszmázik/sérült/bonyolult ügyei vannak, ne bonyolódj ebbe bele. Mondjuk tuti, nem fogadod ezt meg, főleg hogy már szerelmes vagy.

júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez nagyon fura lehet hogy borderlineos. szabadsagra vagyik, fuggetlen par napig. de valami nem stimmel az agyban az tuti. en elkerulnem az biztos.
júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább bizonytalan.

De inkább kérdezd meg tőle online vagy személyesen. Pl így "Ne haragudj, de látom rajtad, hogy valami nyomaszt. Szeretnéd elmondani? Velem kapcsolatos? Nyugodtan lehetsz őszinte velem. "

júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom, hagyd, az ellenkezőjét fogod csinálni...


Tapasztalj, keresd, legyetek együtt, tanulsz belőle mindenképpen.

júl. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha belegondolok, a mi kapcsolatunk is ilyen furcsán indult. Mi mondjuk a második randi után már jártunk. Az első 4-5 hónap huzavona volt, tervezzünk együtt vagy ne? Aztán egy közös ismerősünk rámszólt, hogy most már döntsek, ne játsszak a fiúval. (Nem játszmázás volt egyáltalán, őszintén voltam bizonytalan. Rosszindulat nem volt bennem.) Döntöttem, döntöttünk, azóta együtt vagyunk (10+ éve). Össze is házasodtunk.

Akkor a húszas éveink második felében voltunk.

júl. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!