Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1500 km messze lévő párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1500 km messze lévő párkapcsolatnak van értelme?

Figyelt kérdés
Kinek milyem távkapcsolata volt már. És milyen messze voltatok egymástól és meddig bírtátok fent tartani, és hogyan?
júl. 19. 10:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*milyen*
júl. 19. 10:09
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Már azt mondom, hogy nincs. 18 évesen ért véget az első és utolsó távkapcsolatom, igaz csak 200 km távolság (mellette koleszos voltam, ez plusz 200 km rátett), de csak tömegközlekedve.

1500 km rengeteg. Nem élsz a másik mellett, csak elképzeled milyen, ha havi 1-2X találkoztok. Aztán amikor esetleg közelebb kerültök életvitelszerűen, akkor jön a pofon.

júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele távkapcsolatba. Semmi értelme. Azért legyen kapcsolatom, hogy legyen kivel összebújni, programokat csinálni, szexelni…
júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme, ha nem lesz belőle összeköltözés v ilyesmi. 250 km-re vállalkoztam 1x és soha többet
júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez túl sok, de kinek mi.
júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg.

Kb. a tizedrésze a maximum maximuma, de inkább csak a huszadrésze elfogadható távolság.

júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
36%
Nem voltam még távkapcsolat részese. De ha kitartóak vagytok, és tényleg igazán szeretitek egymást, a távolság nem szeparál el titeket egymástól. A távolság csak egy próbatétel, hogy milyen messzire tud eljutni a szerelem. Én a te helyedben megpróbálnám.
júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Volt több ilyen kapcsolatom, igaz az "csak" 500-1000km volt és olcsóbb volt a fapados, mint manapság. Emiatt havi 2x tudtunk találkozni 2-3 napot, ami persze kevés, de azért szükséges volt, hogy fenntartsuk az egészet. Az a tapasztalatom, hogy ez kb 1 évig tud működni, utána kezd elkopni az egész a távolság miatt. Ha akkor nem léptek tovább, akkor kb 2 évnél tuti szétmegy az egész. Már nem mennék bele, elég nehéz kenyér ez.
júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Pusztán személyes vélemény következik: Megéri. Akkor, ha ez nem "csak egy kapcsolat", hanem "A kapcsolat". Akár végig nagybetűvel írva.


Van egy lány, akit nagyon szeretek. Nem vagyunk együtt, de egészen biztosan tudom, hogy már a puszta tudat, hogy vagyunk egymásnak, és online üzenetek 1000 km távolságból milliószor többet érnének nekem, mint bármelyik másik nőtől megkapni akármit.


Úgyhogy, ha egészen biztos vagy benne, a jelenlegi párod neked a "nagy ő", ne hagyd, hogy a távolság kételyeket ébresszen. Tudom, közhelynek hangzik, de őszintén így gondolom. Egyszer úgyis "kifizetődik" a kitartás.


26/F

júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9.

Téged nagyon megérdemel az a lány. Remélem megbecsül téged

júl. 19. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!