Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés virágot kapni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés virágot kapni egy férfitól?

Figyelt kérdés

Ma hazafelé a buszon volt az ölemben egy csokor, amit én vettem magamnak, és a mellém leülő nő kedvesen megdicsérte, és mosolyogva mondta, hogy “biztosan nagyon szeret”, nem értettem mire gondol, ezért megkérdeztem, hogy hogy érti. És mondta, hogy azt feltételezte, hogy biztos férfitól kaptam, és arra mondta, hogy akkor biztosan szeret.:) Aztán mondta, hogy az ő férje is szokott neki csak úgy virágot venni, és ahogy mesélte annyira kedvesen mosolygott. Látszott rajta, hogy szeretettel beszél férjéről. ☺️

Igazából akkor tudatosult bennem, hogy én még sosem kaptam ilyen romantikus töltettel virágot. Férfi rokontól ünnepekre, meg persze ballagás, stb kaptam. De romantikus módon még soha, pedig nagyon szeretem a virágokat.:) Bár jelenleg szingli vagyok, de azért elszomorító felismerés volt kicsit. Volt már barátom, meg azért jó pár randim, de ilyenre még nem volt példa. Meg egyébként így csokit/nasit, ilyesmit se nagyon. Mostanában amúgy is kicsit úgy egyedül éreztem magam, de ez most betette a kaput egy kicsit.😄🙈

Más lányok (akik szoktak kapni), milyen érzés virágot (vagy egyéb mást, amit szeretsz) kapni? 21L



júl. 18. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Háát.. virágot bevallom kevesebbszer kaptam eddig, de csak mert én a vágottat amúgy annyira nem szeretem. Viszont cserepeset "csak úgy" már igen és az nekem nagyon jól esett. Meg kaptam már jó párszor csokit, apróságokat. Volt aki gyertyafényes vacsival készült, na, ott egészen el is érzékenyültem. Úgyhogy ilyenkor mindig boldog és hálás vagyok, ha éppen olyan párom van, aki nem sajnálja az időt és az energiát, hogy kedveskedjen nekem. (Amit egyébként magam is igyekszem viszonozni.)
júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan érzés, mint amikor egy fárasztó nap után meglát és beragyogja az arcát a mosoly amit rám villant. Csak mert örül nekem és szeret. Teljesen mindegy, hogy egy csokor virággal vagy akármilyen gesztussal fejezik ki, hogy szeretnek. Ne láss bele egy csokor virág hiányába többet, mint ami.
júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
49%
Nemtudom, engem nem szeretnek a férfiak.
júl. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én többször is kaptam virágot és kapok a férjemtől. Most olvasva amit írtál az jutott eszembe, hogy mindig olyan sráctol kaptam virágot aki tényleg odavolt értem. Valahol tényleg a szerelem jele.
júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szóval a kedves férfiak tényleg léteznek.🥰 De szuper, hogy ilyen párotok van, nagyon örülök neki.:)

#3 nyugi, nekem sem volt eddig sok szerencsém, de ez majd alakul.:) Biztosan te is megtalálod majd azt, aki szeret téged.:) Én igyekszem ebben hinni.:)

júl. 18. 18:44
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem a romantikát.
júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma már a nők maguknak veszik a virágot.. én már az érzést is elfelejtettem milyen volt, tiniként szál rózsákat kaptam, de örültem neki úgy is hogy amúgy utálom a rózsát
júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés, ha meglep csak úgy random minden apropó nélkül. Bár én nem vagyok virágos, jobban örülök egy kis adag édességnek. Hogy legalább gondolt rám. ☹️
júl. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jo érzés, de ez csak tanult szokàs és szerintem felül is van értékelve. Egy kisfiu, mindig azt làtja, hogy apja hozza az anyjànak a viràgot, igy nő fel, akkor neki természetes lesz, hogy ez egy randi, névnap, talàlka velejàrója. Mert igy illik. De ez nem azt jelenti, hogy aki ilyen mintàt nem làtva nem is jut a viràg gondolatàig, hogy ha nem visz viràgot nem szeret.
júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!