Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyen magam túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Hogyan tegyen magam túl a lányon és a viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, akivel volt közünk egymáshoz egy jó fél éve. Nem volt semmi komoly, csak pár közös programig jutottunk el, miután több hónapig ismerkedtünk. Aztán amikor színt valltam, akkor derült ki, hogy az érzéseim viszonzatlanok. Egy szó mint száz, nem jött össze a dolog.


Azonban ritkán (kb. havonta 1-2 alkalommal) szoktam őt látni, mivel közös munkahelyen dolgozunk, de nem egy osztályon. A mai napig köszönőviszonyban vagyunk egymással, de amikor látom őt, hallom a hangját, hallom nevetni, olyankor majd meg bolondulok, a szívem szakad meg. Nem hittem volna, hogy a szerelem ilyet tud okozni, hogy ennyire fájdalmas. Én kedvelem, sőt többet érzek iránta, ő meg szinte semmit, csak kollégaként, ismerősként tud rám tekinteni. Azt gondoltam akkor, hogy megtaláltam az igazit, hiszen olyan sok mindenben hasonlítottunk. Egyezett a hobbink, ugyanúgy vélekedtünk rengeteg dologról, stb, stb. Igazából az volt gyanús vele kapcsolatban, hogy ő nem sokat kérdezett felőlem, én voltam sokszor a kérdés feltevő.

Hiába járok el barátokkal edzeni, túrázni, pecázni vagy éppen többet foglalkozok magammal és lekötöm magam, de valamikor még mindig nem tudok elvonatkoztatni a gondolattól kettőnkről. Hihetetlen....

Sokan mondják az időt. Igen, biztos, hogy egy idő után enyhülni fog a fájdalom, de még mindig ugyanúgy fáj, mint fél éve. Fél év telt el! És még mindig bántanak a történtek. Úgy gondolom, hogy én szúrtam el a dolgot, lehet mondtam valamit, ami red flag lehetett nála. Már nem tudom.

Ott járok, hogy augusztustól új munkahelyen fogok dolgozni. Ahol már nem látom. Milyen furcsa is ez. Ha látom őt, akkor az fáj, hogy nem lehetek vele, ha messze leszek tőle, akkor meg pont azért fáj, hogy soha többé nem fogom látni.

Irigylem azokat a srácokat, akik egy ilyen pofon után simán felállnak, hátat fordítanak, mintha mi sem történt volna, és mennek tovább.

Na sikerült ezt a történetet jól elhúznom..


Mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire? Már az alkoholon is gondolkodtam hirtelen, de az még rosszabb eredményt fog okozni, butaság.

Barátok véleményét kikértem, de sok hasznos dolgot nem mondtak. "Menjek csajozni, legyünk együtt többet", stb, de sehogy se jó. Este a legrosszabb, mikor egyedül vagyok.


Köszönöm, hogy elolvastad!



júl. 17. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Őszintén sajnálom, hogy ezt kell àtélned, viszont a jó hír, hogy miután megtapasztaltad a viszonzatlan szerelem fàjdalmàt, egyszer bizony ez is csak a múltad része lesz.

Ha a pozitív oldalát próbálod nézni,làthatod, mennyivel jobban végződött, mintha esetleg elcsàbított volna a làny akàr egy kapcsolat erejéig,majd utàna elhajított volna.Tudom, nyilván ez az érzés is kellően padlóra tud lökni, viszont jönni fog majd még egy valódi lehetőség is,ami nem pàr talàlkozàsban merül ki.

júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A munkahelyváltás jō ötlet, hamarabb túl leszel rajta, ha nincs esély arra, hogy néha összetalálkoztok.
júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1: Ha ezt az oldalát nézem a dolognak, akkor igen, igazad van. Ha benne lettem volna egy kapcsolatban és úgy történik szakítás, az még fájdalmasabb.


#2: Semmi esély nem lesz rá, hogy lássam.



Lehet nagy butaságnak fog tűnni, amin most gondolkodom.

Mielőtt elmegyek, gondoltam átmegyek hozzá elköszönni. Ő nem tudja, hogy munkahelyet váltok.

Nem tudom, hogy van-e értelme ilyet csinálni. Lehet, hogy még jobban feltépném azt a bizonyos régi sebet, ha beszélnék vele, de jó lenne magamból kiadni az érzéseket és korrektnek tűnne, ha elköszönnék. Ha nem beszélnék vele, akkor valószínűleg megúsznám az érzelmi sérülést, viszont akkor belül bántana, hogy szó nélkül lelépek.


Mi lenne a jó?

júl. 18. 09:42
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem beszélnék vele, teljesen fölösleges.
júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.


Írdatlan közhely de az idő majd enyhíti ezt.

Illetve, legközelebb figyelj a "jelzéseire" így talán könnyebb lesz nem belezúgni hiszen tudni fogod, hogy a másik érzései nem kölcsönösek. Ám ez sem mindig müködik, ilyen ez a pop szakma.

júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Senior Séf ***** válasza:
A világon mindenki megtette már egy párszor. Neked is menni fog.
júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy könnyen beleesek egy lányba, ha már szimpatikus és megvan a vonzalom. Milyen jelzésekre kell figyelni? Sajnos nem vagyok tapasztalt ebben a körben.
júl. 18. 17:16
 8/16 anonim ***** válasza:

Keress rá a neten ezekre tele van a net ilyen videókkal,írásokkal, de persze ez sem a szent grál, de ha ezeket a jeleket ismered, onnantól már sejtheted hogy van-e esélyed legalább.


Egyébként pontosan mi történt ezzel a lánnyal? Legalább beszelélgettetek kicsit komolyabb témáról? Tudod a sima vonzalmat sokan összekeverik a szerelemmel, viszont az jó ha csak vonzalom alakult ki benned mert az könnyebben elmúlik.

júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Utána nézek majd.

Munkáról, továbbtanulásról, a célokról, jövőről, a lakhelyünkről, otthoni és személyesebb dolgokról is szó volt. Emiatt is éreztem azt, hogy sok a közös bennünk. Valamint az, hogy könnyedén meg tudtam volna benne bízni, elnyerte a bizalmam és megnyíltam.


Szerintem ez szerelem volt. Éreztem már vonzalmat más iránt régebben, de az más volt. Ott inkább kizárólag a szimpátia állt fenn, illetve a testi vonzalom.


Múlt héten is találkoztunk, épp mással beszélgetett és hallottam nevetni. Egyből elfogott az a korábbi érzés, és azt kell mondjam, hogy rosszul esett.


Szinte nincs olyan nap mostanában, hogy ne csorgassak könnyeket miatta... Gyakran még álmodok is vele.


Remélem, hogy igazatok lesz és hamar fog segíteni az idő.


Tudom, rettenetesen nyalás vagyok, de ilyen gyenge lelkű ember vagyok...

júl. 18. 20:24
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ok ez így már tényleg lehetett szerelem.


Nem vagy nyálas csak tudsz érezni, ill megélni ezeket az érzlmeket.


Miután utána néztél ezeknek a dolgoknak és ha lesz erőd hozzá, írd már meg, hogy a részéről láttad-e ezeket. Azért érdekel mert kvázi hasonló cipőben járok és kíváncsi vagyok más is félre érti/hasonlóan értelmezi a nő felől jövő jelzéseket es mégis lyukra fut.

júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!