Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Gyakorlati" tapasztalatokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Gyakorlati" tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ki hogyan lépett túl egy egyoldalú szerelmen. Mi a tapasztalatotok ezzel?

Figyelt kérdés

Can egy nő kollegám akibe beleszerettem, viszont e egyoldalú mert neki baratja van. Próbálok az eddigieknél nagyobb távolságot tartani, diplomatikusabb lenni viszont ez már másoknak is feltünt,ezért gondolom, hogy ez így nem teljesen jó megoldás.


27/F



júl. 10. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A legkézenfekvőbb megoldás a munkahelyváltas lenne, vagy minimum más területen való munka egy helyen. Így, hogy látod majdnem naponta nagyon nehéz lesz. Természetesen ha nem látnád akkor sem lenne könnyű, de korábban túl tudnál rajta lépni biztosan.

De felfoghatod az érzést fellángolásnak is ami hamarabb elmúlik mint a szerelem.

(Persze hogy ha te szenvedsz még 1 év után is akkor ajánlatos lenne pszichológushoz járni mert valószínűleg rossz a kötődési minta.)

júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam, hogy kellett egy másik pasi, akibe belezúgtam, és az elfeledtette a korábbit.


Vagy olyan is volt, hogy tetszett egy pasi, és rájöttem, hogy valójában egy tapló, és egyszerűen kiábrándultam belőle. Az is segít, ha az illető teljesen átnéz rajtad és semmilyen jelét nem adja a szimpátiának vagy érdeklődésnek. Ez hamar unalmas lesz és érdektelenné válik.

júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék, fordított helyzetben,nő plusz nem független férfi felàllàsban.
júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket.
júl. 10. 19:50
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nincs rá recept, egyszerűen idővel elmúlik vagy jön más aki megfog. Addig meg tehetsz bármit, nem fog működni.
júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Idővel, hasznos elfoglaltsággal és persze türelemmel. Nem szabad erőltetni azt, hogy az érzések elmúljanak bár amúgy sem lehetséges. El kell fogadni, hogy jobb ez így és esetleg pozitív gondolkodással "hülyíteni" magadat mint pl. hogy erős vagy, még nem ismerted meg azt az alanyt aki viszonozná az érzelmeid és sokáig együtt lesztek boldogságban. A felmondás szerintem is jót tenne és persze ha nem nézegeted különböző felületeken.
júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A felmondáson meg nem gondolkoztam.


Azt sejtem, hogy túl leszek ezen csak azt nem akarom, hogy az érintett megtudja ezt. Utána érezném meg kellemetlenebbül magam.

júl. 10. 20:06
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Simán bele lehet jonni abba hogy flört egyikkel jobbra masikkal balra de nem visszük át magánéletbe, szexbe meg ilyenekbe, ez csak amolyan munkahelyi feeling csak kiégés ellen.

Nem kell mindenbe véresen komolyan kapcsolatokat belelovallni.

Vedd lazábban a munkahelyi kollegakapcsikat. Azok nem barátok nem társak meg aki kollegákkal összeáll olyan nekem nem is kéne a magánéletbe.

júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj közömbös maradni iránta. Pl koncentrálj más nőre, vagy ennél a nőnél koncentrálj olyan dolgokra amik téged idegesítenének. Hamarabb ábrándulsz ki, de persze az idő is segít.
júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Pont fordítva gondolom. Keresd az embert a szerelem mögött. Feltűnő, ha kerülöd. Ismerd meg jobban, hátha jön valami, ami miatt kiábrándulsz.

Nyugi, senki sem gondolatolvasó.

júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!